fbpx

Sveikatos priežiūrai skirtų prekių ir paslaugų reklama – praktiniai patarimai

Pradžia » Kursai » Marketingo kursai » Sveikatos priežiūrai skirtų prekių ir paslaugų reklama – praktiniai patarimai

Seminaru siekiama suteikti teorinių bei praktinių žinių apie sveikatos priežiūrai skirtų prekių ir paslaugų reklamą. Seminaro metu būtų nagrinėjami medicinos prietaisams ir aparatams, kitoms sveikatos priežiūrai skirtoms prekėms bei sveikatos priežiūros paslaugoms taikomi reklamos turinio ir pateikimo formos reikalavimai bei apribojimai. Bus pristatyti Reklamos įstatymo pakeitimai bei praktiniai reklamos reikalavimų niuansai. Seminaro metu taip pat bus apžvelgtos ir naujausios tendencijos, padedančios išvengti klaidinančios ir neleistinos lyginamosios reklamos grėsmės. Taip pat lektoriai padės įvertinti, kokią reikšmę reklamai turi prekės ženklai ir intelektinė nuosavybė.

Seminaras skirtas organizacijų vadovams, marketingo specialistams, darbuotojams, dirbantiems su sveikatos priežiūrai skirtomis prekėmis.


Mokymų programa:

9.00-10.30 Naujausios teismų ir Konkurencijos tarybos praktikos, klaidinančios ir neleidžiamos lyginamosios reklamos srityje, apžvalga.    
10.30-10.45 Kavos/arbatos pertrauka    
10.45-12.00 Prekės ženklų ir intelektinės nuosavybės reikšmė reklamai įvertinimas.    
12.00-12.30 Pietų pertrauka    
12.30-14.30 Naujausi LR Reklamos įstatymo pakeitimai. Reikalavimai ir apribojimai taikomi su žmogaus sveikata susijusiems produktams – medicinos prietaisams ir aparatams, kitoms sveikatos priežiūrai skirtoms prekėms bei sveikatos priežiūros paslaugoms. Praktiniai medicinos prietaisų ir sveikatos priežiūros paslaugų reklamos reikalavimų niuansai.    
14.30-15.00 Seminaro aptarimas ir įvertinimas. Sertifikatų įteikimas

Kaina: 102€

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Išduodamas mokymų baigimo pažymėjimas:
Finansuojami Užimtumo tarnybos:
Organizuojama kalbomis:
Trukmė: 6 akad. val.
Organizatorius: UAB VR Trading
Mokymų ir kursų temos


Kaina: 102€