Šie mokymai nebeorganizuojami, todėl rekomenduojame rinktis kitus mokymus šioje kategorijoje.

Suomių kalbos kursai privatiems

Pradžia » Kursai » Užsienio kalbos » Suomių kalbos kursai » Suomių kalbos kursai privatiems

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 40 ak. val.
Organizatorius: Šiaurės kryptimi

Kaina: 252€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Internetu

KAIP VYKSTA?

Mokymas skirstomas lygiais ir polygiais.
Kiekvieną polygį sudaro 40 akad. val. programa,
iš kurių 4 akad. val. skirtos testavimui.
Pamokos vyksta 2 kartus per savaitę.
Vieno susitikimo trukmė – 2 akad. val. arba 1,5 val.
Vienos programos trukmė – 3 mėn.

Organizuojami kursai mokytis grupėje ar individualiai.

Nuolat renkamos naujos grupės mokytis įvairiais lygiais. Mokantis grupėje, dirbama nedidelėse (4–6 asm.) grupėse. Organizuojamos ir individualios pamokos. Renkantis mokytis individualiai tvarkaraštį priderinsime prie jūsų poreikių. Taip pat atsižvelgsime į jūsų individualius poreikius ir tempą.

Mokymosi procesas nuotoliniu būdu vyksta taip pat kaip ir klasėje – bendraujama akis į akį su besimokančiuoju, o ekranas virsta mokykline lenta.

Kiekvieno kurso pabaigoje žinios testuojamos, išduodamas pažymėjimas suomių kalba. Nuo A2 lygio tikrinami ir kalbėjimo bei tarties įgūdžiai.

KO MOKOMA?

A lygio pamokose siekiama padėti tvirtus gramatikos ir tarties pagrindus, taip pat mokomasi dalyvauti pokalbiuose kasdienėse situacijose.

B lygio pamokos orientuotos į kalbėjimo įgūdžių lavinimą. Pamokose naudojama interaktyvi ir aktuali mokymo medžiaga.

A1.1 polygyje orientuojamasi į pagrindines gramatikos formas ir artimiausią aplinką, tad mokysitės susipažinti ir prisistatyti, taip pat išmoksite svarbiausių etiketo frazių: kaip pasisveikinti, paprašyti, atsiprašyti, pasveikinti ir ko nors palinkėti. Svarbu kiekvienam pradedančiajam – žinosite, kaip paprašyti pakartoti, pasakyti lėčiau, pasakyti, jog nesupratote, nežinote, paprašyti išversti. Sužinosite ir gebėsite vartoti žodžius, apibūdinančius jūsų artimiausią aplinką, šeimą, draugus. Taip pat susipažinsite su žodžių tvarka sakinyje, artikeliais, pagrindinėmis daiktavardžių, būdvardžių, įvardžių, veiksmažodžių formomis bei jų vartojimu.

A1.2 polygyje toliau sistemingai gilinsite turimas gramatikos ir leksikos žinias. Gebėsite ne tik susipažinti, bet ir užmegzti pokalbį, formuluodami nesudėtingus klausimus, atsakymus, trumpus nurodymus ir instrukcijas. Mokėsite pateikti detalesnės informacijos apie save, savo pomėgius, šeimą, draugus, gyvenamąją vietą. Žinosite ne tik kaip paklausti kelio nuorodų, bet ir jas suteikti. Suprasite pagrindinę ilgesnių tekstų, sudarytų iš žinomų frazių, tarp kurių yra keletas nežinomų žodžių, informaciją.

Tolimesniuose lygiuose ir polygiuose gilinsite gramatikos žinias, plėsite žodyną ir temas, kuriomis gebėsite bendrauti.

A lygio programos 252€
B lygio programos 288€

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos