Šokiai APIE mūsų MOTERIŠKUMĄ

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Moteriškumo kursai » Šokiai APIE mūsų MOTERIŠKUMĄ

Tipas: Kursai
Lygis: Visosms
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Rusų su vertimu į lietuvių, jei bus poreikis.
Trukmė: 1 d
Organizatorius: JTVM akademija, MB

Kaina: 125€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-06-17

Vilniuje

Smėlio g. 10, Vilnius, nuo 10 iki 19 val.

Lektoriai

Marina Usačova (Ukraina) - kineziterapeutė, osteopraktikė, į kūną orientuotos psichologijos specialistė, verslo trenerė, autorinių seminarų kūrėja ir vedėja.
Išsilavinimas:
Zaporožės nacionalinis universitetas – kineziterapeuto magistras, ergoterapeutas.
Papildomi osteopatijos mokymai:
A.E. Syromiatnikovas (Ukraina), A.A. Gricenko (Ukraina), M.A. Gricenko (Rusija), Borisas Šoitovas (Izraelis), Roland ir Nathalie Combe (Prancūzija).


Mano vardas Marina Ušachova, esu osteopatė, į kūną orientuota psichologė, seminaro apie osteopatinio mąstymo ugdymą autorė ir dėstytoja. Pagal savo veiklą aš nukeliavau nuo masažuotojo iki osteopato ir šių disciplinų dėstytojo. Aš visada labai norėjau suprasti mūsų genialų kūną, suprasti, kaip jis veikia ir kaip jį išgydyti. Daug mokausi ir analizuoju darbo su klientais patirtį. Be profesinių žinių, aš sau ieškojau sveikatą palaikančių praktikų ir filosofijų. Štai keletas jų – Ajengaro (Iyengar) joga, Ajurveda, Tantra, Į kūną orientuota psichoterapija, Sąmoningų judesių metodas ir Hana somatika (Thomas Hanna Somatics), Biomechanika ir biodinamika, Kūno energetika, Rytietiški ir slavų sakraliniai moterų šokiai, Socialiniai šokiai Salsa, Bachata, Kizomba.
Bet kokią praktiką nagrinėju kūno terapeuto požiūriu, man svarbu, kad kiekvienas pratimas būtų efektyvus tokiame ryšyje - KŪNAS-EMOCIJOS-MINTYS-ELGSENA-DVASINGUMAS. Kadangi esu moteris, ieškojau moteriškų praktikų, kurios leistų jausti savo kūną, būti sveikai ir laimingai, atstatyti sveiką energijos tėkmę, neskubėti, išsiaiškinti ir suprasti savo jausmus, atskleisti sveiką seksualumą – ir tai daryti švelniai, atsargiai, plastiškai.
Esu pasiruošusi pasidalinti savo patirtimi su moterimis, kurios yra pasiruošusios ir nori išgydyti savo kūną, pažadinti reikiamas energijas ir susijungti su savo gilia moteriška esme. Žinoma, tai ilgas procesas ir per vieną dieną tavo gyvenimas nepasikeis, tačiau dydis kelias visada prasideda nuo priimto sprendimo ir pirmo žingsnio. Ir aš nuoširdžiai džiaugsiuosi, jei galėsiu įnešti aiškumo savo kelio ieškančioms moterims.

Mokymų programa:

Seminare - susitikime „Šokiai APIE mūsų MOTERIŠKUMĄ“ sužinosite:
• APIE bazinę moters kūno anatomiją ir fiziologiją
• APIE judėjimo ir kvėpavimo biomechaniką, o Judėjimas ir Kvėpavimas – tai Gyvenimas
• APIE fasciją ir jos Šokį moters kūne
• APIE „subtilų“ – energiją, emocijas, mintis ir kaip tai sąveikauja su „pilnu“ – raumenų grandinėmis ir vidaus organais.
• APIE pratimus ir šokius, kuriuos atlikti lengva, įdomu, jausminga, meditatyvu – ne todėl, kad reikia, o todėl, kad norisi. Švelnus poveikis sąnariams ir hormoninei sistemai.
• APIE moterų ratą – erdvę, priimančią, mylinčią, palaikančią, kurioje gali būti savimi, reikšti emocijas, atsikratyti vidinės įtampos ir paversti ją galingu ištekliu.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos