Siuvimo-modeliavimo kursai

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Siuvimo kursai » Siuvimo-modeliavimo kursai

Tipas: Kursai
Trukmė:
Organizatorius: Sėkmės magija, UAB

Kaina: 50€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Vilniuje

KALVARIJŲ G

Siuvimo-modeliavimo kursai pagal pageidavimus skirti tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems. Kiekvienas kursų dalyvis pats renkasi, ką būtent norėtų išmokti, o mokytojas viską nuosekliai individualiai kiekvienam paaiškina. Darbas vyksta 3-6 žmonių grupėje, tad grupės yra nedidelės ir kiekvienam skiriamas individualus ir ypatingas dėmesys.

Kursai yra tęstiniai, kiekvienas juos galės lankyti tiek laiko, kiek tik norės. Prisijungti galima bet kada, kai pageidaujamoje grupėje yra laisvų vietų.
Šių kursų mokymų programa yra labai lanksti. Pasirenkamas patinkantis modelis iš siuvimo žurnalo ir su mokytojos pagalba, pasirinktas drabužis, pasiuvamas nuo pradžios iki pabaigos, pritaikant jį prie savos individualios figūros.

Jūs patys renkatės, ką norite siūti: pradedant sijonu ar kelnėm, baigiant švarku ar paltu. Jeigu mokate pasisiūti nesudėtingus gaminius, pas mus galite ateiti mokytis siūti sudėtingesnius.

Priemonės reikalingos pirmai pamokai

Ką reikia turėti pirmai pamokai priklauso nuo to, ką Jūs siūsite. Dažniausiai tie, kurie pradeda nuo nulio, pirmoje pamokoje siuvasi kažką nesudėtingo: pagalvės užvalkalą, pirkinių krepšelį ar tiesiog ant nedidelio audinio praktikuojasi siūti siūles. Atitinkamai ir atsinešti reikėtų audinio kažkam nesudėtingam pasisiūti, žirkles, siūlų ir t.t.

Pažengusiems arba tiems, kas jau pirmoje pamokoje pradės siūtis konkretų drabužį, reikėtų atsinešti audinio Jūsų siuvamam gaminiui, siūlų pasirinktų atitinkamai pagal audinio spalvą, žirklių, adatėlių daigstymui, lekalinio popieriaus.

50 EUR
*Mėnesio kaina, lankant kartą per savaitę

95 EUR
*Mėnesio kaina, lankant du kartus per savaitę

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:





    Mokymų ir kursų temos