SEO seminaras-dirbtuvės

Pradžia » Kursai » Pardavimai ir rinkodara » Marketingo kursai » SEO seminaras-dirbtuvės

Tipas: Kursai
Lygis: Pradedantiesiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių, anglų, rusų
Trukmė: 1 d. (9 ak. val.)
Organizatorius: Webconsulting

Kaina: 250€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Internetu

Netiesa, kad SEO reikalauja daug pastangų ir laiko! Šis seminaras organizuojamas nuo 2012 m., o jo dalyviai įrodė, jog gali patys pasirūpinti savo tinklalapio aukštomis pozicijomis paieškoje. Nepraleiskite progos – tokius renginius organizuojame tik kartą per ketvirtį! Registruokitės jau dabar.

Praktinės SEO (search engine optimization – optimizavimas paieškos sistemoms) dirbtuvės (workshop) yra skirtos pradedantiesiems SEO specialistams, rinkodaros specialistams, verslininkams ir tinklapių kūrėjams, kurie nori patys įsigilinti į visą SEO procesą ir išmokti patys atlikti SEO tyrimą bei optimizuoti savo svetainę paieškos sistemoms. Jeigu turite svetainę, šis seminaras būtent Jums! 

Jūs išmoksite SEO pagrindų ir patys savarankiškai sugebėsite atlikti tiek vidinį (on-site), tiek išorinį (off-site) tinklalapio optimizavimą paieškos sistemoms. Jei patys neketinate optimizuoti ir samdote SEO specialistus, žinosite, ko galima iš jų reikalauti, gebėsite įvertinti jų teikiamų paslaugų naudos bei kainos santykį. Nuspręsite, ar verta mokėti tuos tūkstančius eurų už darbus, kuriuos galite koordinuoti ir patys. 

Renginio dalyviai patys renginyje optimizuos savo tinklapius. Todėl visi dalyvaujantys turėtų atsinešti savo kompiuterius, galinčius prisijungti prie bevielio interneto tinklo (Wi-Fi). Aišku, reiktų pasidomėti ir tinklalapio turinio valdymu, pasirūpinti prisijungimais. 

Tai intensyvūs SEO kursai, kurie pakeis Jūsų požiūrį ne tik į SEO, bet ir į įmonės tinklalapį, kuris turi dirbti Jums ir nešti realią finansinę naudą. Orientuosimės į konkrečius rezultatus, o ne į teoriją ir filosofinius pasvarstymus interneto rinkodaros temomis.

Mokymų programa:

08:30 – 09:00   Atvykimas, dalyvių registracija
09:00 – 11:00   SEO tyrimas (savo ir konkurentų tinklapių)
11:00 – 11:15   Kavos pertrauka
11:15 – 13:15   Vidinė svetainės optimizacija (on-site SEO)
13:15 – 14:00   Pietūs
14:00 – 16:00   Vidinė svetainės optimizacija (on-site SEO)
16:00 – 16:15   Kavos pertrauka
16:15 – 18:15   Išorinė svetainės optimizacija (off-site SEO)

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos