Sėkmingo vadovo darbas su komanda: metodų, įrankių ir priemonių arsenalas

Pradžia » Kursai » Vadovavimas ir verslas » Mokymai vadovams » Sėkmingo vadovo darbas su komanda: metodų, įrankių ir priemonių arsenalas

Tipas: Kursai
Lygis: Turintiems vadovavimo patirtį
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 6 d. (48 ak. val.)
Organizatorius: Ledo Mintys, UAB

Kaina: 1050€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-03-13

Vilniuje

2024-03-27

Vilniuje

2024-04-10

Vilniuje

2024-04-24

Vilniuje

2024-05-08

Vilniuje

2024-05-23

Vilniuje

Lektoriai

Konsultacijų ir mokymų kompanijos „Ledo mintys“ įkvėpėjas ir pagrindinis „variklis“ – Darius Samuolis. Darius profesines sėkmingo vadovavimo patirtis sukaupė stambiose ir vidutinėse užsienio ir Lietuvos kapitalo įmonėse. Darius pasižymi unikaliu gebėjimu patirtį derinti su šiuolaikinėmis vadybos praktikomis ir visa tai transformuoti į konsultacijas bei mokymus aiškiai ir suprantamai bet kokiai auditorijai. Dariaus vedamų mokymų išskirtinumas – galimybė praktiškai pritaikyti žinias bei įrankius jau tą pačią dieną savo darbo vietoje.

Darius turi daugiau nei 20 metų vadovo darbo patirties. Didžiausia organizacija apie 5 tūkstančius darbuotojų. Didžiausia apyvarta apie 1 milijardą eurų. Sudėtingiausia organizacija, kurioje dirbo, apie 500 žmonių, priimančių sprendimus autonomiškai. Darius yra parengęs dirbti konkrečiose pozicijose daugiau nei 100 aukščiausio lygio vadovų. Jis turi 14 metų patirtį valdant verslo portfelius, yra parengės ir įgyvendinęs apie 50 verslo strategijų. Vertinga Dariaus patirtis įkuriant, perkant, sujungiant verslus tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse.

Darius vedamuose mokymuose ir konsultacijose akcentuoja ne „kaip turėtų ar galėtų būti“, o „kaip padaryti“. To siekia dalindamasis įrankiais, būdais kuriuos pats yra išbandęs ir dirbęs su jais ne vienerius metus, o įgudusi profesionalo akis greitai pamato ir randa esminius dalykus.

Dariaus ir „Ledo minčių“ komandos tikslas – pasidalinti sukaupta patirtimi ir žiniomis su žmonėmis, kurie sieja savo gyvenimą su organizacijų valdymu ar karjera jose. „Tai, kas susiję su organizacijų valdymu, mane domino visada, tai mano hobis ir tai, kas man tikrai įdomu“ sako vadybos ir valdymo ekspertas.

„Pavadinimą „Ledo Mintys“ pasirinkome tikėdamiesi, kad jis atspindės tai, ką norime daryti, – perteikti žmonėms aiškias, išgyventas, „ledinio“ turinio mintis“, sako D. Samuolis.

„Ledo mintys“ gali padėti optimizuoti organizacijos veiklą ir rezultatus, sėkmingai valdyti įmonę bei kilti vis aukštesniais karjeros laipteliais. Įmonių valdymo ekspertas D. Samuolis garantuoja: „Nukreipsime jus teisinga linkme įgyvendinant pokyčius, formuojant komandą, kuriant strategiją ar keliant tikslus.“ Dabartinė pagrindinė veikla D. Samuolio veikla – darbas įmonių valdybose, pagalba vadovams, savininkams tvarkytis verslą, kas susiję su strateginiais sprendimais bei kasdienine veikla.


Praktiniai verslo vadovų mokymai – tai erdvė, kurioje dalinamės naujausiomis vadybos įžvalgomis ir ilgamete patirtimi, kaip greitai ir praktiškai pritaikyti vadybos principus bei įrankius savo organizacijoje.

Praktinių mokymų ciklas skirtas:

Organizacijų savininkams ir įvairaus lygio vadovams, kurie turi intensyvius darbo santykius su žmonėmis, yra įvairaus dydžio komandų lyderiai;
Tiems, kurie planuoja tapti vadovais.
Vadovų komandoms atsakingoms už žmonių valdymą (rekomenduojami vidiniai mokymai organizacijoje).
Praktinių mokymų ciklo nauda:

Dirbsime patyrusių bendraminčių grupėje – dalijimasis patirtimi kuria vertę kiekvienam dalyviui
Susitelksime į praktinius aspektus: sėkmingo vadovavimo žmonėms įrankiai, jų praktinis taikymas Jūsų organizacijoje, individualus organizacijos ar komandos vadovo komplektas tolesniam darbui
Auginsime ir tobulinsime individualias vadovo kompetencijas bei įgūdžius efektyviai auginti darbuotojų įsitraukimą, individualų ir komandinį bendradarbiavimą, siekiant verslo rezultatų
Testuosime įgytas žinias realiame gyvenime, grįžę į užsiėmimą darysime korekcijas: mūsų tikslas – patikrintas, veikiantis, kiekvienam vadovui individualiai pritaikytas ir efektyvus žmonių valdymo metodų, įrankių bei priemonių komplektas
Po praktinių mokymų ciklo:

Detaliai suvoksite ir įsivardinsite vadovo vaidmenį organizacijoje, identifikuosite suinteresuotų šalių lūkesčius, įvertinsite, ko iš vadovo tikisi ir kur vadovas gali kurti didžiausią vertę organizacijai/komandai.
Sukursite efektyvios ir įtaką darančios vadovo komunikacijos gaires:
Sėkmingas individualus pokalbis – galinga priemonė santykių kūrimui
Grįžtamasis ryšys įtvirtina pasikartojantį reikiamą elgesį, koreguoja nenaudingą, darbuotojai jaučiasi motyvuojami ir pastebimo vadovo
Individuali vadovo komunikacijos sistema – galimybė kurti unikalią, stiprų identitetą, vertybes turinčią bei jas praktikuojančią organizaciją
Turėsite įrankius, kaip kelti tikslus komandos nariams, kurie skatintų profesinį ir asmenybės augimą, tobulėjimą.
Analizuosite ir savo darbui pritaikysite metodus, kurie padės sklandžiai organizuoti komandinį darbą, daryti efektyvias, į komandos tobulėjimą nukreiptas individualias ir grupės veiklos apžvalgas, nuolat palaikyti kūrybiniais ir loginiais metodais paremtą idėjų generavimo kultūrą.

Praktiniai mokymai „Sėkmingo vadovo darbas su komanda: metodų, įrankių ir priemonių arsenalas“ datos:

2024 m.

Kovo 13d. ir 27d.
Balandžio 10d. ir 24d.
Gegužės 8d. ir 23d.

Mokymų programa:

I Modulis: Vadovo vaidmens organizacijoje suvokimas

• Išgryninsite suvokimą, koks yra vadovo vaidmuo, suprasite lūkesčius, ko iš vadovo tikisi suinteresuotos pusės, individualūs komandų nariai.
• Sukursite efektyvaus vadovo darbo lauką, kuriame žmonių valdymo klausimai bei jų sprendimas koreliuos su verslo tikslų siekimu bei visos organizacijos tobulėjimo kultūra.
I modulio temos ir siekiniai
• Sudarysite „gero vadovo“ apibrėžimą, kuriame identifikuojamos vertę kuriančios vadovo veiklos.
• Susipažinsite su įrankiu, padedančiu sukurti vadovo veikla suinteresuotų pusių lūkesčių analizę.
• Susipažinsite su būdais, kaip formuotis autoritetą, kuris yra būtinas, kad galėtume sėkmingai atlikti vadovo užduotis.
• Įvaldysite skirtingus požiūrio kampus arba vaidmenis, kurių gali reikalauti dinamiškos situacijos, pvz: vadovas, administratorius, specialistas, kt. Šie požiūrio kampai stipriai keičia tų pačių vadovo įrankių taikymą konkrečiose situacijose.
• Modeliuojamose mokymo situacijose praktiškai įsivertinsite savo „minkštųjų“ kompetencijų ir įgūdžių lygį, tobulintinas sritis.

II Modulis: Individualūs susitikimai „akis į akį“

• Pritaikysite naujas technikas savo stiliui, kad individualūs susitikimai būtų efektyvūs, taupantys laiką, konstruktyvūs formuojantys pozityvius asmeninius santykius.
II modulio temos ir siekiniai
• Formuluosite asmeninį lūkestį, ko reiktų tikėtis iš tokių susitikimų, o ko – ne, identifikuosite nuostatas, kurios padeda tokius susitikimus padaryti vertingais, analizuosite, kaip dalyviams gauti maksimalią naudą.
• Sužinosite, kaip susirinkti, valdyti informaciją reikalingą tokiems susitikimams, deleguoti galimus parengiamuosius darbus, kurie leidžia tokius susitikimus išlaikyti prasmingus ir konstruktyvius.
• Tobulinsite klausymosi įgūdžius, nes informacijos kaita reikalauja ne tik sklaidos, bet ir išgirdimo – tik taip galima kurti pasitikėjimą.
• Gausite konkrečių įžvalgų, kaip sėkmingai įdiegti į savo organizaciją tokių susitikimų praktiką ir pasitikėjimu grįstos komunikacijos kultūrą.

III Modulis: Grįžtamasis ryšys

• Suprasite įrankio vertę, įvertinsite jo reikšmę organizacijos vidinės kultūros tobulinimui
• Sukursite savo sistemą, kaip naudojantis šiuo įrankiu iš karto galėsite diegti norimo elgesio pasikartojimą, nenaudingo elgesio korekcijas, didinti motyvacijos jausmą komandoje.
III modulio temos ir siekiniai
• Susipažinsite su technika, kuri leidžia grįžtamąjį ryšį pateikti per 10 sekundžių.
• Aptarsite ir įvertinsite situacijas, kuriose grįžtamasis ryšys labai naudingas ir veiksmingas.
• Sukursite savo vadovavimo stiliui palankią grįžtamojo ryšio sistemą. Tik taip šis įrankis duos gerų rezultatų.
• Gausite įžvalgų ir rekomendacijų, kaip elgtis tokiose tipinėse situacijose, kai atidavėte netikslų, netinkamą grįžtamąjį ryšį.

IV Modulis: Darbas su tikslais

• Analizuosite, kaip kelti tikslus, kaip sieti komandos/organizacijos ir individualius tikslus.
• Nagrinėsite ir pritaikysite savo organizacijoje, kaip tinkamai iškelti tikslai vysto individualius žmogaus gebėjimus, suteikia prasmę jo veiklai.
IV modulio temos ir siekiniai
• Aptarsite galimų tikslų įvairovę ir prasmę bei įtaką komandai/individui:
• Dideli/ambicingi
• Maži/taktinio lygmens
• Ilgalaikiai/trumpalaikiai
• Gilinsitės į tikslų formulavimo mechanizmą: ką turi būti padaręs vadovas, kad keliami tikslai būtų suprantami, prasmingi, įveikiami, pamatuojami, tt.
• Identifikuosite vertes, kuria kuria tinkamai formuluoti, pasiekti ir pamatuoti tikslai.
• Vertinsite galimas, tipines klaidas, keliant tikslus, prevencines ir korekcines priemones siekiant išvengti klaidų.

V Modulis: Komandinis darbas

• Analizuosite komandos ir individo galimą santykių dinamiką, siekiant sklandaus bendro darbo
• Identifikuosite principus ir metodus, kaip sėkmingai dirbti su komanda kaip vienetu.
V modulio temos ir siekiniai
• Sukursite savo individualią sistemą, kaip palaikyti deramą pasitarimų ritmą, užtikrinančių, kad organizacija juda reikiama kryptimi ir daro savalaikes korekcijas, kaip konstruoti turinį, kaip juos pravesti.
• Susipažinsite, kaip taikant AAR (after action review) pagalba daryti trumpas ir greitas komandos veiklos apžvalgas.
• Sužinosite, kaip efektyviai pasirengti pasitarimams, kuriuose ieškome sprendimų problemoms, tariamės apie galimybes, keičiamės informacija. Skirtingi tikslai suponuoja skirtingas pasirengimo priemones.
• Išmoksite sėkmingai naudotis tokiais idėjų generavimo būdais, kaip „Minčių lietus“ (Brainstorm) ir loginiais idėjų generavimo būdais padedančiais išnagrinėti situaciją ir ją modifikuoti.
• Praktiškai išbandysite ir pritaikysite savo veikloje skirtingų rolių sampratą: kokia vadovo rolė (moderatorius, vadovas, dalyvis) naudinga skirtingose situacijose.
• Aptarsite, kaip elgtis su žmonėmis besielgiančiais destruktyviai kolektyvinio, komandinio darbo metu.

VI Modulis: Vadovo komunikacija

• Įsigilinsite į itin svarbią vadovo veiklos sritį – komunikaciją. Dažnas vadovas komunikacijos sklaidą suvokia tik kaip tikslo ir užduoties pagarsinimą. Suprasite, kad galima kurti didesnę vertę – ilgalaikę, tvarią, sutartomis vertybėmis ir principais grindžiamą organizacijos kultūrą.
• Sužinosite ir pagal savo lyderystės stilių sukursite komunikacijos sistemą, kurioje identifikuojamos sklaidos priemonės, kanalai, turinio formavimas, dialogo galimybė.
VI modulio temos ir siekiniai
• Susipažinsite, kokiais principais vadovaujantis analizuoti, kurią informaciją yra prasminga skleisti
• Aptarsime skirtingas patirtis, kaip susikurti savo komunikacijos sistemą: asmeniškai, komandose, organizacijos lygyje.
• Analizuosite galimybes, kaip pasidalinti informacijos sklaidos atsakomybe su savo komanda, užtikrinti komandos narių įsitraukimą tiek į sklaidą, turinio formavimą, tiek į grįžtamojo konstruktyvaus ryšio teikimą.
• Išmoksite kaip tinkamai suformuoti skirtingo turinio, skirtingais būdais pateikiamas žinutes.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos