Sandėlių valdymo ABC: nuo ko pradėti pokyčius sandėlyje?

Pradžia » Kursai » Profesiniai kursai » Logistikos kursai » Sandėlių valdymo ABC: nuo ko pradėti pokyčius sandėlyje?

Tipas: Seminarai, konferencijos
Lygis: Sandėlių ir pamainų vadovams, logistikos padalinio vadovui, logistikos procesų koordinatoriui, nedidelių įmonių vadovams, plėtros vadovams. Įmonės vadovas gali dalyvauti nemokamai, jei iš jo valdomos įmonės į mokymus siunčiamas bent vienas darbuotojas.
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 2 d. (18 ak. val.)
Organizatorius: Fortis Solutions, UAB

Kaina: 349€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-03-20

Internetu

9-17val., 1-a dalis 2024-03-20 ir 2-a dalis 2024-03-27. Antroje dalyje galima dalyvauti ir "gyvai" (Vilniuje, vyksta hibridiniu būdu- nuotolis arba mokymų klasėje). Į programą įeina dvi konsultacijos- viena nuotolinė, kita- pas mokymų dalyvį įmonėje (arba per nuotolį)..

2024-04-11

Internetu

9-17val., 1-a dalis 2024-04-11 ir 2-a dalis 2024-04-18. Antroje dalyje galima dalyvauti ir "gyvai" (Vilniuje, vyksta hibridiniu būdu- nuotolis arba mokymų klasėje). Į programą įeina dvi konsultacijos- viena nuotolinė, kita- pas mokymų dalyvį įmonėje (arba per nuotolį)..

2024-04-23

Internetu

9-17val., 1-a dalis 2024-04-23 ir 2-a dalis 2024-04-30. Antroje dalyje galima dalyvauti ir "gyvai" (Vilniuje, vyksta hibridiniu būdu- nuotolis arba mokymų klasėje). Į programą įeina dvi konsultacijos- viena nuotolinė, kita- pas mokymų dalyvį įmonėje (arba per nuotolį)..

2024-05-16

Internetu

9-17val., 1-a dalis 2024-05-16 ir 2-a dalis 2024-05-23. Antroje dalyje galima dalyvauti ir "gyvai" (Vilniuje, vyksta hibridiniu būdu- nuotolis arba mokymų klasėje). Į programą įeina dvi konsultacijos- viena nuotolinė, kita- pas mokymų dalyvį įmonėje (arba per nuotolį)..

Lektoriai

Sertifikuotas ELA (Europos logistikos asocijacijoje, ESLog lygyje) verslo konsultantas, srautų vadybos ir pokyčių valdymo ekspertas – praktikas
>30m.vadyboje (gamyba, distribucija, B2B)
>15m. konsultacijų ir mokymų srityje
>  10.000  val.  Konsultavau ir ugdžiau vadybos klausimais
Dalyvavo (ar/ir vadovavo) šimtuose pokyčių projektų
Šiuo metu dažniausiai atlieka vadybos sistemų ir technologinius auditus, padeda mažų ir vidutinių įmonių vadovams bei savininkams planuoti plėtrą ir pokyčius, juos inicijuoti bei vykdyti. Dauguma projektų vykdo SVV gamybos ir prekybos įmonėse. Verslininkas (3 verslai)
Mentorius


Mokymų programa yra pritaikyta sandėlių (ir pamainų) vadovams, logistikos padalinio vadovams, logistikos procesų koordinatoriams, nedidelių įmonių vadovams, įmonių plėtros vadovams. Įmonės vadovai gali dalyvauti nemokamai, jei iš jų valdomų įmonių į mokymus siunčiamas bent vienas darbuotojas. Pirmoje seminaro dalyje nagrinėjami atvejai iš lektoriaus konsultacinės praktikos- kas dažniausiai "stringa" sandėlio veikloje, nagrinėjamos šių problemų priežastys ir jų sprendimo būdai. Lygiagrečiai, diskusijų keliu, seminaro dalyviai skatinami pasidalinti savo patirtimis ir problematika. Atliekamas anketavimas, kurio rezultatas- probleminių vietų įsivardinimas kiekvieno iš dalyvių sandėlių ūkyje (esminių problemų priežastys gali slypėti ne tik pačiame sandėlyje, bet ir kitose verslo vietose, todėl seminaro dalyviai supažindinami ir su pokyčių kitose verslo srityse inicijavimo / įtakos darymo būdais ). Seminaro dalyviai gauna užduočių, kurias atlikdami, turi galimybę konsultuotis su lektoriumi. Antra dalis- pažangiosios praktikos sandėlyje nagrinėjimas. Dalyviai toliau anketuojami ir toliau detaliai planuoja pokyčius savo sandėliuose. Seminaro eigoje aptariama šių pokyčių technologinė ir vadybinio pobūdžio specifika. Pasibaigus mokymams, dalyviai gali pasikviesti lektorių konsultacijai į savo įmonę (kilus klausimams pokyčių įgyvendinimo eigoje)

Mokymų programa:

1-a dalis:
Kuo dažniausiai ”serga“ sandėliai Lietuvoje? Dažniausiai pasitaikantys atvejai ir jų priežastys.
Sandėlis- verslo sistemos dalis. Ką ir kada būtina keisti sandėlyje (ir ne tik sandėlyje), kad sandėlis veiktų efektyviai įmonės tikslų atžvilgiu?
Kas yra tikrosios problemų sandėliuose priežastys, o kas - tik simptomai ? Nuo ko derėtų pradėti pokyčius?
Individualių situacijų analizė, moderuojant lektoriui ir rezultatų aptarimai
Nuotolinė konsultacija kiekvienai dalyvaujančiai įmonei (per ZOOM, trukmė iki 30 min.).

2-a dalis (po savaitės):
Įžanga į antrą seminaro dalį: klausimai "kaip sekėsi vykdyti individualias užduotis? Su kokiais sunkumais susidūrėte, kokie klausimai liko neatsakyti?"
4. Pažangioji patirtis sandėlių vadyboje: kas mums tinka ir kaip tai panaudoti? Sandėlio darbo sistematizavimas, rutininės procedūros, vadybos ciklo realizavimas sandėlyje. 6 sandėlio efektyvumo didinimo principai, jų realizavimo specifika. Pratybos.
5. Bendrosios rekomendacijos dėl procesinių bei organizacinių sandėlio patobulinimų, nereikalaujančių ženklesnių investicijų („nuraškykime žemai kabančius vaisius“)
6. Tolimesnės investicinės galimybės: kiek, kada ir į ką prasminga investuoti sandėlyje? Technologinė sandėlio įranga, IT sprendimai: kokie IT sprendimai Jums tinka jau šiuo metu, kokios vėlesnio automatizavimo galimybės bei su automatizacija susijusių investicijų dydžiai. Sėkmingo automatizavimo sąlygos ir Lietuvos rinkoje esančių specializuotų IT sprendimų trumpa apžvalga.
7. Sandėlio efektyvumo samprata ir efektyvumo valdymas. Tikslai, rodikliai, vadybos technologijos. Sąsajos su įmonės tikslinėmis nuostatomis ir strategijomis.
8. Vadovavimo sandėlio personalui ir kokybės vadybos ypatumai. Rekomendacijos dėl motyvavimo, darbų organizavimo, nuolatinio tobulinimo inicijavimo.

Pastaba: temos Nr.7 ir 8 nagrinėjamos tuomet, kai dauguma dalyvių išreiškia pageidavimus jas nagrinėti. Nepriklausomai nuo šių temų nagrinėjimo gylio, visiems dalyviams pateikiama išsami mokymų medžiaga šiomis temomis. Esant individualiam poreikiui giliau panagrinėti šias temas, suderinamas laikas papildomoms konsultacijoms (per Zoom).

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos