„RESET” – energetinė sistema, skirta žandikaulio sąnario (TMJ) balansavimui

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » „RESET” – energetinė sistema, skirta žandikaulio sąnario (TMJ) balansavimui

Tipas: Kursai
Lygis: I ir II lygiai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Rusų kalba (galimas vertimas į lietuvių k.)
Trukmė: 1 d. (12 ak. val.)
Organizatorius: ISPADO akademija

Kaina: 150€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Kaune

I LYGIS - 9:00 - 13:00

Derinama individualiai

Kaune

II LYGIS - 14:00 - 18:00

Lektoriai

Fizioterapeutė – baigusi Tartu universitetą, turinti dėstytojo profesijos diplomą. Įgijusi medicininį išsilavinimą Talino visuomenės sveikatos mokykloje.

Nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose, konferencijose, kursuose. Švedijos mokykloje „Linnea Simskola” įgijus licenziją, kaip maudyklų ir jų tėvų plaukimo instruktorius.

Pagrindinės veiklos kryptys:

fizioterapija
reabilitacija
vaikų ir kūdikių masažas

Darbo patirtis

Nuo 1997 m., dirbo fizioterapeute, Talino vaikų slaugos ligoninės reabilitacijos skyriuje su mažais vaikais ir būsimomis motinomis. Yra skaičiusi paskaitas apie ergonomiką klinikos darbuotojams.

Per pastaruosius 6 metus dirba su mažais vaikais, su suaugusiaisiais, sportininkais, turinčiais įvairių potrauminių problemų. Įvairių metodų patirtis ir žinios leidžia pasirinkti individualias reabilitacijos programas. Be to, dėstytojų kvalifikacijos centre skaito paskaitas apie sporto mediciną.

Nuolatinė tarptautinių masažo čempionatų teisėja.


RESET technika žandikaulio sąnario korekcijai yra tokia efektyvi, kad padės jums natūraliu būdu atpalaiduoti kūną ir veido sąnarį, o svarbiausia be vaistų ar chirurginės operacijos.

Šiai dienai RESET viena iš galingiausių technikų, kuri iš karto šalina žandikaulio sąnario įtampą, suteikia staigų palengvėjimą, pradeda natūralius kūno detoksikacijos procesus, ir taip pat turi kosmetinį efektą: pagerina veido odos būklę.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos