Reabilitacinis, osteopatinis – sportinis masažas

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Reabilitacinis, osteopatinis – sportinis masažas

Tipas: Kursai
Lygis: Profesionalams
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Rusų kalba (galimas vertimas į lietuvių k.)
Trukmė: 2 d. (20 ak. val.)
Organizatorius: ISPADO akademija

Kaina: 380€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-04-29

Kaune

Balandžio 29-30 d.

Lektoriai

Dėstytojavimo ir masažuotojo patirtis nuo 1980 m. 1980-1991 m. dėstytojas, vėliau vyriausiasis kineziterapijos katedros KGUFK docentas, gydomojo ir sportinio masažo dėstytojas.

Nuo 1991 m. darbas Vingeito universitete.

Nuo 1992 iki 1996 m. Fizioterapijos mokymai ir dėstymas Tel-Avivo universiteto filiale, kuris įsikūręs Vingeito institute.

Nuo 1997 dėstytojas, o nuo 2006 m. alternatyvios medicinos Vingeito instituto gydomojo ir sportinio masažo dėstytojas.

Išsilavinimas:

1974-1978 m. Ukrainos valstybinis kūno kultūros universitetas (UGUFK)
1980-1984 m. – magistrantūros studijaos UGUFC, sporto medicinos katedra
1991 m. – atestacija: išduodant Izraelio Švietimo ministerijos sertifikavimo komisiją, buvo suteiktas filosofijos daktaro laipsnis (PH.d).

Specializacija: rankiniai neuromuskuliniai metodai: raumenų-fascinis išsiskyrimas; Praktinė kineziologija; Giliųjų audinių masažas; Sąnarių mobilizavimas, kinesioterapija, kineziterapija ir kt.


Pastaruoju metu osteopatija sporte tampa plačiau naudojama, nesudarydama priešpriešos su kitais pasiruošimo metodais ir ypač sportininko atsistatymo procese po apkrovų. Osteopatijos ypatumas yra minkštas ir atsargus darbas su sportininko kūnu, netraumuojantis sportininko raiščių ir raumenų.
Sportininko profesija grindžiama judėjimu: tai žmonės su milžinišku fiziniu pasirengimu, daugiausia dėmesio skiriantys gyvenimui nuolatiniame judėjime. Jiems sportas – tai ne tik būdas patirti malonumą ir geros fizinės formos išlaikymas. Tai yra jų gyvenimas.

Sportininko diena yra suplanuota kas sekundę – tai griežtas dienos režimas su visaverčiu maitinimosi racionu ir reguliariomis treniruotėmis. Kaip dažnai varžybų ir pasirodymų metu įvyksta traumos, susižalojimai, pasitempimai. Žinoma, visiškai to išvengti nepavyks, tačiau ar susimąstėte apie tai, kaip sumažinti riziką iki minimumo ir nuolat būti aukštumoje?

Profesionaliame sporte Anglijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje beveik kiekviena futbolo komanda turi osteopatą – fiziologą, atsakingą už gerą sportininkų fizinę būklę. Osteopatijos gydymo metodai kartu su fizioterapiniais metodais yra labai švelnūs ir veikia beveik visus organus ir sistemas.

Sportas yra susijęs su didele skeleto ir raumenų sistemos apkrova, todėl yra labai svarbu laiku pastebėti funkcinius sutrikimus. Kai kurias traumas organizmas gali kompensuoti, tačiau kai kuriais atvejais jos nepraeina be pėdsakų. Vis dažniau sportininkai kreipiasi į osteopatus. Šios specialybės specialistas padeda sportininkams kuo greičiau atsigauti po sunkių varžybų, išgyventų įvairių sužalojimų.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos