fbpx

RANKŲ ir DELNŲ masažo mokymai MANIKIŪRO specialistėms, 1 dienos, KLAIPĖDOJE

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » RANKŲ ir DELNŲ masažo mokymai MANIKIŪRO specialistėms, 1 dienos, KLAIPĖDOJE

Tipas: Kursai
Lygis: Visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė:
Organizatorius: Masažo pamokų studija "Holistinis Aš"

Kaina: 137€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-03-06

Klaipėdoje

10:00-19:00, Dariaus ir Girėno g. 12-37, Klaipėda

Tai ✨️NAUJIENA✨️ mūsų mokykloje - RANKŲ ir DELNŲ masažo mokymai MANIKIŪRO specialistėms, 1 dienos, KLAIPĖDOJE

Atliepiant besidominčių poreikius, siūlome šiuos vienos dienos mokymus, skirtus manikiūro specialistėms ir ne tik - jie atviri ir tinkami visiems, norintiems išmokti masažuoti rankas ir delnus.

Tai autorinė mokytojos Rūtos Stratkauskienės metodika, pagrįsta holistiniu požiūriu į žmogų ir refleksoterapija.

Refleksoterapija - tai vienas iš daugybės žinomų metodų, kai liečiant biologiškai aktyvių taškų zonas, kurių yra visame žmogaus kūne, balansuojančiai veikiami organizme vykstantys procesai.

Organizmas, gaudamas dirginimo signalus iš minėtų zonų, lyg „pažadinamas“, pašalinama įtampa bei energetiniai blokai, todėl klientai labai gerai atsipalaiduoja, jaučiasi pailsėję.

Šioje masažo metodikoje remiamasi JAV gyd. W. Fidžeraldo (1872-1942) delnų zonų žemėlapiu, t.y. masažuojamos delnuose esančios biologiškai aktyvios zonos, kurios atitinka vidaus organus ir vidaus organų sistemas.

Mokymai vyks 2024 m. kovo 6 dieną, Klaipėdoje

Užsiėmimų trukmė 10:00-19:00

Grupėje 8-10 žmonių

Mokymų kaina: 137 Eur

Išduodamas SERTIFIKATAS

Kiekvienam spausdintinė metodinė medžiaga.
Pasirūpinsime visomis masažui reikalingomis priemonės. Jums reikės tik patogios aprangos.

REGISTRACIJA:
Registracija patvirtinama sumokėjus 50 Eur avansą.

Apie mokyklą ir mokytoją:
Rūtos Stratkauskienės holistinio masažo mokykla įkurta 2008 metais. Mokykloje mokomasi autorinių Rūtos Stratkauskienės sukurtų masažo metodikų. Metodikos metai iš metų tobulinamos, papildomos ir gryninamos. Mokykloje svarbus dėmesys skiriamas ne tik masažo metodikoms, bet ir holistinio prisilietimo terapijos etikai: masažo kabineto įsirengimui, aromaterapijos ir muzikos terapijos taikymui, kliento pasitikimui ir bendravimo su klientu etikai. Mokyklos mokiniai yra ne kartą laimėję prizines vietas masažo čempionatuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Mokytoja Rūta Stratkauskienė masažo kelyje nuo 1990 m. Ji savo karjerą pradėjo nuo med. sesers praktikos, vėliau studijavo ir kėlė savo kvalifikaciją masažo, eniologijos, holistikos, ajurvedos, neuroedukacijos srityse Lietuvoje, Rusijoje, Indijoje ir Tailande. 2007/2008 m. tapo Lietuvos, Baltijos šalių ir Tarptautinio Masažo čempionato Rusijoje laureatė. Rūta yra apsigynusi aukščiausios kategorijos SPA meistrės vardą „SPA School International“ – Maskvoje. Ji yra holistinio masažo pradininkė Lietuvoje, holistinio masažo namų „7 prisilietimas“ įkūrėja bei vadovė ir tarptautinės „RS Holistic massage“ mokyklos Lietuvoje bei mokyklos filialų Baltarusijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Estijoje ir Rusijoje įkūrėja ir mentorė. Nuo 2010 m. iki šiol Rūta aktyviai dalyvauja Tarptautinių masažo čempionatų ekspertų komisijose bei Lietuvos masažuotojų profesinėje veikloje, yra Lietuvos sveikatingumo masažų asociacijos (LSMA) viena iš steigėjų ir vadovė. Rūta iki šiol kasdien individualiai praktikuoja masažą ir dalinasi savo sukaupta profesine patirtimi su kitais.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos