Psichoemociniai bendravimo aspektai ir saviugdos instrumentai

Pradžia » Kursai » Pardavimai ir rinkodara » Pardavimų mokymai » Psichoemociniai bendravimo aspektai ir saviugdos instrumentai

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Trukmė: 12 akademinių valandų
Organizatorius: Dorevi, UAB

Kaina: 199€

Kiekvienas žmogus turi norų pozityviai bendrauti ir įtikti dažnam klientui, kolegai ar artimąjam. Aišku, dažnam tingisi investuoti į žinias ir keisti savo įpročius. Bet šių mokymų metu Jūs sužinosite kas lemia pozityvius santykius; Kodėl žmonės yra skirtingi ir skirtingai vienas kitą supranta; Kokiais bendravimo kanalais galime pasiekti vienas kito ausis, akis ir emocijas; Sužinosite kaip suprasti ir valdyti savo ir kito emocijas; Įgysite praktinius įrankius asmeniniam tobulėjimui; Išbandysite save interaktyviose praktinėse užduotyse. Jeigu Jūs norite investuoti į save ir pagerinti savo asmeninius bendravimo įgūdžius, mes Jūsų laukiame šiame seminare.

Mokymų programa:

Seminaro programa 

Pirmoji diena, balandžio 21 

Pozityvaus bendravimo sėkmės faktoriai. Kaip susikuria bendravimo kliūtys ir tinkamiausi būdai joms įveikti. Asmenybių įtaka bendravimo procesui. Asmenybių suvokimo, emocijų bei bendravimo principų įtaka santykiams. Praktinės užduotys.

Priežastys, sukeliančios žmonių nepasitenkinimą. Psichologiniai žmonių tipai. Kaip tinkamai bendrauti su skirtingais žmonėmis. „Sunkūs žmonės“, kaip juos atpažinti? Kaip bendrauti sudėtingose situacijose. Kaip „atremti“ Jums skirtas pretenzijas, išsisukinėjimą ir manipuliavimą? Kaip pozityviai pateikti negatyvią informaciją. Praktinės užduotys.

Pagrindiniai bendravimo kanalai ir instrumentai.  Kūno kalba. Teigiamą požiūrį formuojantys gestai ir jų ugdymas. Negatyvūs įpročiai ir jų eliminavimas. Neverbalinės kalbos galia bendravime. Kaip tinkamai programuoti „6-ą pojutį“. Balso intonacijos ir jų valdymas. Emocinis užkratas balso intonacijų pagalba. Pratimai ir užduotys.   

Antroji diena, balandžio 22 


Bazinės emocijos, kaip jas atpažinti savyje ir kituose. Kaip jas valdyti? Emocijų atpažinimo praktinė užduotis. Kokie gebėjimai būdingi emociniam intelektui? Emocinio intelekto svarba bendravime. 5 emocinio intelekto sritys. Praktinės užduotys. 

Savęs pažinimas, motyvacinių veiksnių skatinimas, asmeninio tobulėjimo būdų identifikavimas. Kaip sustiprinti pasitikėjimą savimi. Kas labiausiai mus užkrauna ir iškrauna emociškai. Saviugdos planai ir pažadai sau. Praktinės užduotys. 

Koučingo metodų taikymas bendravime. Kaip galime taikyti GROW metodą kasdieninėse situacijose? Teisingų ir „auksinių“ klausimų formulavimo ir pateikimo menas. Praktinės vaidmenų situacijos ir saviugdos užduotys namų darbams.
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos