Profesionalūs Fotografijos technikos ir meninės fotografijos pagrindų kursai

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Fotografijos kursai » Profesionalūs Fotografijos technikos ir meninės fotografijos pagrindų kursai

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 30 ak. val.
Organizatorius: AVEVERA, UAB

Kaina: 500€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Klaipėdoje

Į visus kursus, registruojame nuolat, greičiau užsiregistravus, anksčiau prasidės kursai ! Fotografijos mokymo kursai gupėse !Kursų trukmė - 30 val., Mokymo kursai vyksta 2 - 4 kartus per savaitę nuo 18:00 val. iki 20:00 val. (grafiką - laiką ir dienas pagal bendrą sutarimą). Išrašome pažymėjimą - sertifikatą.Egzaminas pageidaujantiems Sertifikato išrašymas užsienio kalba Išlaikius egzaminą, rezultatai įrašomi į sertifikatą. Tik Išlaikiusiems egzaminą, įgyjama Fotografo kompetencija.Profesijos "Fotografas" aprašas:Fotografai fotografuoja ir spausdina nuotraukas, prižiūri bei eksploatuoja gamybines laboratorijas, iliustruoja leidinius.Fotografija tai atskira komunikacijos sritis, susijusi su informacijos rinkimu, parengimu ir perdavimu visuomenei per žiniasklaidos priemones – spaudą, radiją ir televiziją, dar kitaip vadinamą komunikacijos menu. Yra skiriamos dvi šio darbo kryptys – taikomoji (praktinė) ir meninė.Praktinės krypties fotografai – tai plataus profilio specialistai:dirba foto studijose ir laboratorijose, fotografuoja ir spausdina atskirų žmonių ir žmonių grupių nuotraukas;dirba periodinių leidinių redakcijose redaktoriais ir maketuotojais (iliustruoja ir maketuoja leidinio puslapius, pritaiko jiems nuotraukas, reguliuoja nuotraukų didumą ir formą, atlieka grafinio dizaino darbus ir pan.);naudoja skaitmenines technologijas, kur fotoaparato diskelyje gautas vaizdas be jokio papildomo apdorojimo įvedamas į kompiuterį ir iš karto maketuojamas arba spalvotu spausdintuvu išspausdinamas;atlieka atskirų asmenų užsakymus, fotografuoja svarbius šeimos gyvenimo įvykius, jubiliejus ir pan.Gali specializuotis meno kūrinių atlikime, naudojant foto ir videotechniką. Tai gali būti meninės nuotraukos, videofilmai, foto ir videoinstaliacijos. Foto ir videomenininkai dalyvauja parodose, meniniuose renginiuose ir pan.

Mokymų programa:

Kursų programa: FOTOGRAFIJOS TECHNIKA IR MENINĖS   FOTOGRAFIJOS PAGRINDAI Klausytojai: Visi suinteresuoti ir norintys tobulinti   žinias, gebantys mokytis nepriklausomai nuo amžiaus ir išsilavinimo. Tikslas ir uždaviniai: Supažindinti su pagrindinėmis sąvokomis   ir išmokti dirbti su fotoaparatu. Susipažinti su Menine fotografija.   Susipažinti su: Fotografijos istorija, kompozicija, praktika, Foto sesija   patalpoje, mieste, gamtoje, montažu… Turinys: Fotografijos istorija:  1.   Foto technikos vystymasis. Fotoaparatai:  1.  Skaitmeniniai fotoaparatai. 2.  Objektyvai ir   jų panaudojimas.  3.  Fotoaparato priežiūra. Šviesa:  1.   Šviesos šaltiniai ir skirstymas. 2.  Šviesos valdymas. Medžiagos ir jų skirstymas. Fotografijos technikos paskaita:  1.   Jų veikimo principas  2.   Fotografavimo įranga  3.   Fotografavimo klaidos Fotografavimas:  1.   Išlaikymas.   2.  Diafragma.  3.   Ryškumo zona.  4.   Ekspozicija.  5.  Objektyvų skirstymas ir pritaikymas. Kompozicija:  1.   Fotografavimo taškas.   2.   Linijinė perspektyva.   3.   Toninė perspektyva.  4.  Ritmas.   5.  Rakursai.   6.  Dinamika.  7.  Pastovumas.  8.  Mastelių sugretinimas.  9.   Objekto pasirinkimas.10. Kadravimas.  11. Tapatybė ir niuansai... Fotografavimas patalpoje: 1. Daiktai ir apšvietimas. Fotografijos žanrai:  1.  Architektūra.  2.  Miesto peizažas.  3.  Fejerverkų ir žaibų   fotografavimas.  4.   Paminklų fotografavimas.  5.   Naktinė fotografija.  6.   Gamtos peizažai.  7.   Jūros peizažai.  8.   Panoraminė fotografija. Žanrinė fotografija. Natiurmortas:  1. Daiktų, stiklo   fotografavimas...  Portretas jo rušys ir reikalavimai:  1.  Paviljoninis portretas.  2.  Darbinis portretas.  3.  Reportažinis portretas.  4.  Dokumentinis portretas.  5.  Meninis portretas. Reportažas:  1.  Sporto fotografavimas.  2.  Judesio išgavimas. Taikomoji fotografija:  1.  Nuotraukų perkėlimas ant daiktų.   2.  Specialios paskirties fotoaparatai. Foto Montažas. Makro fotografavimas. Trukmė: Fotografijos tech., ir Meninės   fotograf., pagr.:  30 val. (mokymas nedalomai tarpusavyje susijęs). Rezultatai Klausytojai išmoks efektyviai naudoti teikiamas galimybes. Mokymo metodai: Paskaita – praktinis užsiėmimas,   konkrečių pavyzdžių analizė, diskusija, savarankiškas darbas. Studijų baigimas: Išklausius studijų programą,   atsiskaitoma atsiskaitomuoju praktiniu darbu (nuotraukomis) 5 vnt., laisvai   pasirenkant žanrą. Sėkmingai įvykdžiusiems studijų programą, išduodamas pažymėjimas-sertifikatas.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos