Plataus profilio kirpėjų kursai Klaipėdoje

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Kirpėjo kursai » Plataus profilio kirpėjų kursai Klaipėdoje

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Finansuoja
Trukmė: 3 mėn
Organizatorius: KIRPĖJŲ AMATO MOKYKLA

Kaina: 1500€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-05-01

Klaipėdoje

Vingio g. 11, Klaipėda

Kirpėjo profesija yra vienas iš tų užsiėmimų, kurie visada rinkoje bus reikalingi. Todėl, galima sakyti, jog baigus kirpėjų kursus pastovus darbas yra beveik garantuotas. Taip pat, atsiveria plačios karjeros galimybės. Galite įkurti savo saloną arba įsidarbinti jau esančiame. Kirpėjų darbo valandos paprastai išlieka gana lanksčios, nes jos priklauso nuo to, kokį laiką sutarsite su klientu ir kokius klientų kiekius priimsite per dieną.
Kirpėjo darbas tai nėra vien kirpimas ir plaukų šukavimas salone. Galite kelti kvalifikaciją ir toliau gilinti žinias kituose kursuose. Galite išbandyti save dirbant su fotografais, filmavimo studijomis, mados dizaineriais, užkulisiuose kurdami šukuosenas fotosesijoms, dizainerių kolekcijų pristatymams ir kita. Atskleisdami savo kūrybiškąją pusę galite ieškoti naujų būdų bei technikų bei dalyvauti kasmetiniuose kirpėjų konkursuose.

Plataus profilio kirpėjų mokykla Klaipėda

Grožio salonas Paula parengia darbui pasiruošusius bei savimi pasitikinčius kirpėjus. Kursų pagrindas yra praktinės užduotys, kurios padės įtvirtinti teorines žinias, o suteikiamas asmeninis dėmesys bei konsultacijos nepaliks neatsakytų klausimų, padės spręsti sudėtingesnes kirpimo situacijas.

Kirpejų kursai Klaipėda

Kursai trunka 4 mėnesius. Kursų metu kiekvienas mokinys dirba su realiais klientais, kad kirpėjai baigtų mokymus susidūrę su kiek įmanoma daugiau realių darbinių situacijų.

Kirpėjų kursai Klaipėdoje, kirpėjų mokymai Klaipėdoje, kaip įgyti kirpėjo profesiją

Baigę kursus laikysite baigiamąjį egzaminą, jį išlaikę gausite baigimo pažymėjimą

Registracija prasidėjo. Kursų grafikas derinamas su Jumis asmeniškai, palankios salygos dirbantiems, studijuojantiems, mamytėms auginančioms vaikus

Mokymų programa:

Kyla klausimas kaip tapti kirpėju? Grožio salonas Paula rengia plataus profilio kirpėjų kursus. Pagrindinis šių kursų privalumas yra tai, jog tai yra individualūs kirpėjų mokymai. Tai yra mokydamiesi kirpėjo amato, gausite asmeninį dėmesį, kiekvienam asmeniui atskirai demonstruojamos ir pasakojamos kirpimo technikos.

Mokymo trukmė - 4 mėnesiai, jų metu išmoksite ir galėsite dirbti šiomis kryptymis:

Plaukų sušukavimas
Moterų kirpimai
Vyrų kirpimas
Plaukų dažymas
Braziliškas plaukų tiesinimas
Cheminis sušukavimas
Sukimas suktukais
Šukuosenos

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos