PIRMOSIOS MEDICINOS PAGALBOS MOKYMO PROGRAMA

Pradžia » Kursai » Profesiniai kursai » Mokymai medicinos darbuotojams » PIRMOSIOS MEDICINOS PAGALBOS MOKYMO PROGRAMA

Tipas: Kursai
Lygis: Visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 8 ak. val.
Organizatorius: KVK Mokymo ir paslaugų centras

Kaina: 55€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Klaipėdoje

Bijūnų g. 10, Klaipėda

Pirmosios medicinos pagalbos neformaliojo švietimo kvalifikacijos tobulinimo programa/kursai išsiskiria savo unikalumu, nes jie skirti derinti teorinį ir praktinį mokymą, grindžiamą naujausiomis teorinėmis žiniomis ir praktiniais įgūdžiais. Šie kursai yra parengti atsižvelgiant į socialinių partnerių poreikius, siekiant tobulinti slaugytojų profesinę kvalifikaciją.
Pirmosios medicinos pagalbos paslaugų sistema, kurią sudaro kvalifikuotas medicinos personalas, modernus sumaniosios slaugos centras ir simuliacinė įranga, užtikrina aukštą paslaugų kokybę. Moderni gaivinimo įranga leidžia efektyviai tobulinti pradinio gaivinimo įgūdžius, simuliuojant pirmosios medicinos pagalbos teikimą pagal realias klinikines situacijas.
Kvalifikacijos tobulinimo programų/kursų tikslas yra suteikti naujausių teorinių žinių ir praktinių įgūdžių srities specialistams, kad jie galėtų efektyviai teikti pirmosios medicinos pagalbos paslaugas, remdamiesi Europos gaivinimo tarybos nustatytomis gairėmis pradinio gaivinimo algoritmų srityje.
Ši programa skirta – bendrosios praktikos slaugytojams (visos specializacijos).

Programa suderinta su Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija ir užregistruota Medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos