fbpx

Pardavėjų mokymai

Pradžia » Kursai » Pardavimų mokymai » Pardavėjų mokymai

Pardavėjams yra organizuojama daugybė mokymų, bet visi jie turi vieną vienintelį tikslą – išmokyti pardavėjus nebijoti pirkėjų ir nevengti kontaktų su jais.
Sėkmingų pardavimų paslaptis – teisingai užduoti klausimai, todėl mūsų pardavėjų mokymai padės jiems išmokti užduoti reikiamus klausimus ir išgirsti norimus atsakymus.

Pardavėjų kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje išmokys pardavėjus išgirsti klientą ir kalbėti su juo ta pačia kalba. Tik du aspektai, kurie garantuotai padės pardavimams. Paverskime tai žaidimu, sudominkime ne tik klientus bet ir pardavėjus!

Pardavėjų kursai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – tai žingsnis link spartaus prekybos augimo! Pardavėjai susitinka ar kalbasi su pirkėjais, šypsosi, padeda jiems suvokti ir patenkinti savo poreikius. Nuo pardavėjo priklauso įmonės pelno dydis, galima plėtra ir pan. Štai kodėl mes esame įsitikinę, kad pardavėjų kursai padeda įmonėms konkuruoti. Darbuotojus, kurie mokėsi pardavėjų kursuose, galima atpažinti iškart – jie yra pozityvūs, draugiški, dėmesingi ir linkę bendrauti su klientais.

Pardavėjų mokymai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje yra viena iš pagrindinių priemonių, didinanti bet kurios įmonės pardavimus. Tik pardavėjų mokymai gali garantuoti, kad produktas ar paslauga bus pristatyti palankiausioje šviesoje, o pirkėjas eis namo laimingas ir papasakos savo draugams apie savo patirtį.

Pardavėjų seminarai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – tai patikimas jūsų pardavimų komandos valdymo įrankis.

Mūsų pardavėjų seminarų pranašumai:

– mūsų ekspertai visada prisitaiko prie konkrečios įmonės specifikos, jos gaminių ar paslaugų, atsižvelgdami į darbuotojų parengimo lygį;
– prieš kiekvieną seminarą mūsų ekspertai atlieka išankstinę situacijos analizę: nustato tikslus ir poreikius, tariasi su pardavėjų vadovais, atlieka pardavėjų apklausą, kad parengtų geriausiai poreikius atitinkanti seminarą.

Pardavėjų konsultacijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje padės išspręsti situacijas, kai: pardavėjai nežino, kaip užmegzti ryšį, pardavėjai nesiima iniciatyvos ar pardavėjai turi silpną savimotyvaciją.


Mokymų programa:
Kaina: Pagal susitarimą

Tipas: Vidiniai mokymai
Lygis:
Išduodamas mokymų baigimo pažymėjimas:
Finansuojami Užimtumo tarnybos:
Organizuojama kalbomis:
Trukmė:
Organizatorius: UAB “Triple O Consulting”

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Vilniuje

Derinama individualiai

Kaune

Derinama individualiai

Klaipėdoje
Mokymų ir kursų temos


Kaina: Pagal susitarimą