Paleisk baimes

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Paleisk baimes

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 2 ak. val.
Organizatorius: Orfeana, UAB

Kaina: 22€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Internetu

Vieta: išorinė nuoroda, kokybiškas įrašas. Įrašas išliks, galėsite peržiūrėti patogiu laiku. ​

Kaip dažnai susimąstote apie baimes? Kas yra baimė? Ko aš bijau? Kiek manyje gyvena baimių?
Galbūt bijote pažvelgti į savo vidų ir susitikti su savimi, todėl bėgate nuo savęs, nukreipdami dėmesį į kitus „svarbesnius“ už Save dalykus?
Gal bijote įsileisti į savo gyvenimą šviesą, gėrį, meilę, gausą, todėl nusisukate ir manote, kad aplinkui vien tamsa, išeities nėra.
Gal praradote viltį savo gyvenime ir bijote žengti žingsnį į priekį ir atrasti savo naują kelią, kuris veda į sėkmę ir gerovę ?
Baimės yra skirtingos, jos gali ilgai gyventi Jūsų pasąmonės kloduose, skirtingose kūno vietose, Jūsų informacinėje energetinėje sistemoje. Jos gali iššaukti skirtingas negatyvias emocijas ir situacijas. Baimės gali atnešti skausmą, liūdesį, savigraužą ir nusivylimą.
Baimė turi savo vibraciją, todėl jos netransformavus Jūs galite užstrigti vienoje vietoje ir neturėti jėgų iš to taško net pajudėti.
Pirmas žingsnis – prisipažinti sau, kad bijai. Antras - įvardyti, ko bijote.
Aš bijau ... Aš bijau praeities, ji mane slegia. Aš bijau dabarties, nes nuo mano pasirinkimo priklauso tolimesnis gyvenimas. Aš bijau ateities, nes nežinau, kas manęs laukia.
Prisipažinkite sau, ko bijote labiausiai. Galbūt suvoksite, kad tai tik Jūsų fantazija, kurią reikia transformuoti ir pakeisti kita savybe – pasitikėjimu savimi!
Ar žinojote, kad ko bijote, tą ir pritraukiate.
Jei esate pasiruošę, Jūsų laukia stipri transformuojanti Jūsų pasąmonę praktika. Kartu keliausime į Jūsų pasąmonės gelmes ir atliksime transformacijas, Jūs išsilaisvinsite nuo baimių ir atsiversite gausai ir sėkmingam gyvenimui. Praktikos efektyvumą nulems, kiek Jūs esate pasiruošę čia ir dabar paleisti baimes ir atversti naują savo gyvenimo knygos lapą.
Tapkite laisvais nuo baimių!
Jei jausite, kad reikia papildomai asmeninės pagalbos
Individualus (pa)sąmonės transformacijos seansas padės atrasti asmenines baimių šaknis, transformuoti jas ir užsipildyti aukštų vibracijų energija.

Seminarą veda:

​Rūta Černiauskaitė – Ruta healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, (pa)sąmonės transformacijos meistrėKaruna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė.

Asmeninės sesijos kaina: 60 Eur, trukmė 1-1,5 val.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos