fbpx

Nuotoliniai anglų kalbos kursai

Pradžia » Kursai » Užsienio kalbos » Anglų kalbos kursai » Nuotoliniai anglų kalbos kursai

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių, anglų.
Trukmė: 20 ak. val.
Organizatorius: UAB Viskas lengvai

Kaina: 39€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Nuotoliniai anglų kalbos kursai. Jau dabar galite mokytis anglų kalbos neišėjus iš namų ar biuro bet kuriuo Jums patogiu laiku. Mokymo ir konsultavimo centras „Viskas lengvai“ pristato nuotolinius anglų kalbos kursus. Šių kursų (vieno lygio) apimtis - 20 val. Nuotoliniai anglų kalbos kursai - tai tokie mokymai, kai Jūs studijuojate mokymo ir konsultavimo centro "Viskas lengvai" į Jūsų elektroninį paštą nusiųstą medžiagą bei elektroniniu paštu konsultuojatės su kuruojančia dėstytoja. Jums išstudijavus pateiktą medžiagą bei atlikus užduotis, elektroniniu paštu išsiųsime testą, kurį Jums reikės atlikti bei persiųsti elektroniniu paštu mums. Dėstytoja patikrins Jūsų atliktą testą, jei bus klaidų - jas ištaisys, įvertins testo rezultatus. Baigus šiuos nuotolinius anglų kalbos kursus, Jums išsiųsime anglų kalbos kursų baigimo pažymėjimą (nustatytos formos, patvirtintą parašu bei antspaudu), kuriame nėra rašoma, kad kursai baigti nuotoliniu būdu.
Kursų metu studijuojama pateikta medžiaga ir atliekamos užduotys. Kursai pabaigiami atliekant testą. Į Jūsų elektroninius laiškus stengsimės atsakyti kuo greičiau, bet ne vėliau, kaip per 2 darbo dienas.
Mokantis nuotoliniuose anglų kalbos kursuose, Jūs galite pradėti mokytis Jums patogiu laiku bei mokytis pageidaujamu intensyvumu, t.y. tuomet, kai galite tam skirti laiko. Užbaigti nuotolinius kursus reikia ne vėliau, kaip per 12 mėnesių nuo registracijos į šiuos kursus dienos.
Nuotolinių anglų kalbos kursų kaina dabar tik 39,00 €. Turintiems Visi savi nuolaidų kortelę arba ISIC (ar ITIC) pažymėjimą, taikome 20 proc. nuolaidą (nuolaidos nesumuojamos). Norint, kad būtų pritaikyta 20 proc. nuolaida, reikia nuskenuoti arba nufotografuoti turimą Visi savi nuolaidų kortelę ar ISIC (ITIC) pažymėjimą ir jį persiųsti elektroniniu paštu registruojantis į kursus.
Mokymo ir konsultavimo centro „Viskas lengvai“ organizuojamų nuotolinių anglų kalbos kursų privalumai:
1. Galite mokytis Jums patogioje vietoje ir patogiu laiku;
2. Galite mokytis pageidaujamu intensyvumu;
3. Galite pradėti mokytis Jums patogiu laiku;
4. Galite rinktis atitinkamo lygio (A1 – pradedantiesiems, A2 – šiek tiek pažengusiems, B1 – pažengusiems ar B2 – stipriau pažengusiems) kursus;
5. Jeigu nežinote kokio lygio anglų kalbos kursu pasirinkti – galite atlikti nemokamą (užsiregistravusiems į kursus) anglų kalbos žinių lygio nustatymo testą;
6. Mokymų medžiaga įeina į kursų kainą;
7. Baigus kursus – išduodamas nustatytos formos pažymėjimas patvirtintas parašu bei antspaudu.
Kaip mokytis anglų kalbos kursuose nuotoliniu būdu?
Jeigu žinote savo anglų kalbos žinių lygį, tuomet parašykite kokiu lygiu norėtumėte mokytis anglų kalbos: A1 lygiu (pradedantiesiems), A2 lygiu (šiek tiek pažengusiems) , B1 lygiu (pažengusiems) ar B2 lygiu (stipriau pažengusiems). Jeigu nežinote savo anglų kalbos žinių lygio – tuomet, gavus Jūsų mokėjimą už nuotolinius anglų kalbos kursus bei sudarius kursų sutartį – bus atsiųstas žinių lygio nustatymo testas, kurio pagalba nustatysime Jūsų anglų kalbos žinių lygį.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos