Šie mokymai nebeorganizuojami, todėl rekomenduojame rinktis kitus mokymus šioje kategorijoje.

NAUJAUSI CIVILINIO PROCESO KODEKSO PAKEITIMAI: PRAKTINĖS GALIMYBĖS

Pradžia » Kursai » Viešasis sektorius ir teisė » Teisės kursai » NAUJAUSI CIVILINIO PROCESO KODEKSO PAKEITIMAI: PRAKTINĖS GALIMYBĖS

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Trukmė: 4 ak. val.
Organizatorius: ORO INCORPORATE, UAB

Kaina:

Seminaras skirtas advokatams, advokatų padėjėjams, privačių, valstybės ir savivaldybių įmonių, įstaigų ir organizacijų teisininkams.
Aktualumas. Siekiant efektyvinti ir supaprastinti sudėtingas ir ilgai trunkančias ginčų sprendimo bei bylinėjimosi procedūras, š. m. birželio 21 d. buvo pakeista beveik pusė CPK straipsnių, taip pat priimti kitų susijusių įstatymų pakeitimai. Didžioji dalis naujovių įsigaliojo jau š. m. spalio 1 d. ir gerokai keičia įprastinius procesus ir procedūras civilinėje teisenoje.  
Seminaro turinys. Prie CPK pokyčių kūrimo tiesiogiai prisidėjęs dr. R. Simaitis pristatys pagrindines naujoves, atsakys į Jums labiausiai rūpimus klausimus, aptars praktinius Civilinio proceso kodekso taikymo aspektus. Taip pat diskutuosime kokios rizikos kyla ir kokios naujos civilinių ginčų vedimo taktikos bei strategijos galimybės atsiveria įsigaliojus paminėtoms įstatymų naujovėms.

Seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir seminaro dalyvio pažymėjimą.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos