Modeliuojantis ir profilaktinis krūtinės masažas moterims

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Modeliuojantis ir profilaktinis krūtinės masažas moterims

Tipas: Kursai
Lygis: Pradedantiesiems, pažengusiems, profesionalams.
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Rusų su vertimu į lietuvių, jei bus poreikis.
Trukmė: 2 d
Organizatorius: JTVM akademija, MB

Kaina: 250€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-06-12

Vilniuje

Smėlio g. 10, Vilnius, nuo 10 iki 19 val.

Lektoriai

Jana Jacevska (Ukraina), medikė, pedagogė.
Mokėsi pas žymiausius Europos ir Kinijos mokytojus. Sertifikuota klasikinio, gydomojo, estetinio masažo specialistė, darbo praktika 25 metai. Savo darbe taiko tradicines ir novatoriškas masažo technikas.
12 metų pedagoginė praktika Ukrainos ir tarptautinėse masažo mokyklose.
Tarptautinės klasės čempionatų teisėja. Jos mokinė Julija Melnichuk (Ukraina) pirmą kartą pasaulio čempionatų istorijoje pademonstravo biusto masažą Baltijos masažo čempionate 2023 ir pelnė medalį!
Masažo mokyklos „Yana Yatsevska school of massage“ įkūrėja ir vadovė, Reabilitacijos konsultacinio centro įkūrėja, atvirų „MASSAGE BATTLE PRESTIGE“ varžybų Ukrainoje Organizacinio komiteto vadovė.


Krūtinės masažas - ginčų ir draudimų tema.
O taip norisi išlaikyti ir pagerinti krūtų formą, išvengti pabrinkimo ir skausmo prieš „kritines dienas“... o jeigu dar taliją plonesnę ir nugarą tiesesnę... ir tą pilvą kažkur paslėpti... ir, kad be hormoninių kremų... ir, kad po skalpeliu nesigulti...
Galite patikėti, mums tai pavyksta.

„Sveikatinantis krūtinės masažas su liftingo efektu. Darbo, esant fibrocistinei mastopatijai ir laktostazei, algoritmas“.
Daugumoje klasikinio masažo vadovėlių darbas su moters krūtine draudžiamas. Mūsų laikais tikslus darbas su pieno liaukomis, paremtas anatomijos, fiziologijos ir biomechanikos žiniomis, ne tik pagerina moters krūtinės išvaizdą, bet, ir daugeliu atveju, leidžia išvengti operacinio įsikišimo esant gerybiniams patologiniams pokyčiams pieno liaukose.

Krūtys sudarytos iš liaukinio, riebalinio ir jungiamojo audinių. Nei vieni audiniai neaktyvūs, kitaip nei raumenys. Jie linkę degraduoti sutrikus kraujotakai ir limfotakai. Tai priveda prie tokių nemalonių dalykų kaip krūtų išvaizdos pablogėjimas, mastopatija ir onkologijos rizika.
Todėl reikia normalizuoti kraujo ir limfos tekėjimą, audinių maitinimą. Faktoriai, lemiantys sąstovį ir intoksikaciją – nepatogios liemenėlės su įdėklais, ilgas sėdėjimas.

Krūtų gerovę užtikrina struktūros, esančios už pačių krūtų ribų. Todėl 70% masažo - darbas su pečių juosta, kaklu ir periferijoje. Ir tik padirbus čia, galima pereiti prie krūtinės masažo.

Naudojamos technikos:
• Limfodrenažas, limfosanacija;
• Miofascialinis masažas;
• Jungiamojo audinio masažas;
• Postizometrinė relaksacija;
• Osteomanupiliacinės technikos;
• Vakuminis (taurių) masažas;
• Gua Sha masažas.

Mokymų programa:

Seminaro metu aiškinsimės pieno liaukų sandarą ir darbo su moters krūtimis ypatumus, kad išsaugotume jų grožį ir sveikatą. Skirsime dėmesio maitinimui krūtimi, krūtų priežiūrai laktacijos metu.

Gausite praktinių rekomendacijų krūtų savimasažo klausimais. Mokysimės teisingai išsirinkti (dydis, forma ir t. t.) ir teisingai užsidėti liemenėlę. Taip pat dirbsime su diafragma, koreguosime laikyseną. Aiškinsimės skausmo krūtyje atsiradimo priežastis, prielaidas fibrozei atsirasti ir kaip dirbti su fibrozėmis, bei jų profilaktika.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos