Masažo technikų dilbiais mokymai

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Masažo technikų dilbiais mokymai

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 1 d. (10 ak. val.)
Organizatorius: Masažo mokykla, MB

Kaina: 180€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-02-10

Vilniuje

9.30-17 val. Studija „Gyvybės medis“, Gabijos g. 38, Vilnius

Lektoriai

Edita Gečevska Lietuvoje žinoma kaip veido ir kūno masažų mokytoja, Spa specialistė, technologė, konsultantė, Spa procedūrų ir ritualų kūrėja, kūno psichoterapijos, Bacho terapijos, garso terapijos specialistė, terapinių žaidimų praktikė.

Lektorė yra baigusi medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos studijų programą ir įgijusi grožio terapijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, taip pat įgijusi tarptautinį Cidesco SPA terapeuto diplomą, turi masažuotojo kvalifikaciją, kūno terapijos mokslų diplomą.

Dėstytojavimo veiklą Edita pradėjo nuo 2003 m. „Femina Bona“ mokymų centre, vėliau dėstė įmonėje „ISPADO“, 12 metų dirbo profesijos mokytoja mokykloje “Art of Beauty”.

Šalia pagrindinių darbų 2010 metais Edita įkūrė Masažo Meistriškumo Mokyklą, kurioje savo žinias ir įgūdžius tobulina masažo, kosmetologijos, SPA ir kineziterapijos specialistai iš viso pasaulio.

Edita Gečevska yra įvaldžiusi daugybę skirtingų veido bei kūno masažo technikų. INMASTER manualinės terapijos institute (Barselona) įgijo veido ir kūno CHIROMASAŽO Meistro diplomą, taip pat turi Ajurvedos 1 laipsnio meistro, Tailandiečių masažo, Shiatsu, Kamisimo Spa terapijos diplomus. Studijavo Bacho žiedų terapiją, garso terapiją, bioenergetiką, Reiki.

Lektorė nuolat kelia savo kvalifikaciją ir gilina žinias bei įgūdžius. Edita taip pat yra baigusi kūno psichoterapijos studijas International Academy of Humanitarian Technologies (Washington D.C). Veda individualius ir grupinius kūno terapijos sesijas, transformacinius žaidimus.

2021 m. pavasarį baigė WOW University Women of Wonder „Ateities įgūdžių“ kursą.

2021-2022 studijavo terapinių žaidimų kūrimo ir vedimo technologijas, Archetipų terapiją.

2023 m. mokėsi osteo-manualinės terapijos ir mobilizacijos technikų.


Kursų metu išmoksite masažo technikų dilbiais, kurios palengvina masažuotojo darbą, padeda sutaupyti jėgų, leidžia atlikti gilius, bet neagresyvius ir mažiau skausmingus masažo judesius, paįvairina klientų patiriamus pojūčius.
Šios technikos tausoja specialisto raumenų jėgą, rezultatai pasiekiami per maksimaliai trumpą laiką, tuo pačiu yra labai efektyvios atliekant formuojantį ir anticeliulitinį kūno masažus.

Seminaras skirtas masažo, spa specialistams, kineziterapeutams, šių specialybių studentams.

Mokymų programa:

Mokymų metu išmoksite:
✨neurosedatyvinių judesių dilbiais, kurie padeda dar labiau atpalaiduoti viso kūno įtampą, nuima taip vadinamus „įtampos šarvus“;
✨skysčių nutekėjimą spartinančių judesių dilbiais, kai tenka dirbti su XXL klientais;
✨įvairių masažo manipuliacijų su raumenimis;
✨kitų judesių dilbiais, suteikiančiais įvairovę jūsų masažui ir malonių pojūčių klientams;
✨darbo su savo kūno svoriu, norint neagresyviai pasiekti giliuosius audinius ir tausoti savo rankas, riešus, nykščius.

Mokymai skirti jau dirbantiems kūno masažo, spa specialistams, kineziterapeutams, šių specialybių studentams, baigusiems klasikinio ir segmentinio masažo modulį, kurie nori išmokti papildomų masažo technikų dilbiais.

Mokymus ves Edita Gečevska – masažo meistrus ruošia jau daugiau nei 15 metų. Edita yra veido ir kūno masažų mokytoja, Spa procedūrų ir ritualų kūrėja bei konsultantė. Lektorė taip pat yra kūno psichoterapijos, Bacho terapijos, garso terapijos specialistė, terapinių žaidimų praktikė.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos