Manualinės tempimo technikos – masažas “Joga”

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Manualinės tempimo technikos – masažas “Joga”

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 2 d. (20 ak. val.)
Organizatorius: Masažo mokykla, MB

Kaina: 280€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-05-11

Internetu

Šeštadienį ir sekmadienį, 10-17 val., Studija „Gyvybės medis“, Gabijos g. 38-20, Vilnius

Lektoriai

Edita Gečevska Lietuvoje žinoma kaip veido ir kūno masažų mokytoja, Spa specialistė, technologė, konsultantė, Spa procedūrų ir ritualų kūrėja, kūno psichoterapijos, Bacho terapijos, garso terapijos specialistė, terapinių žaidimų praktikė.

Lektorė yra baigusi medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos studijų programą ir įgijusi grožio terapijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, taip pat įgijusi tarptautinį Cidesco SPA terapeuto diplomą, turi masažuotojo kvalifikaciją, kūno terapijos mokslų diplomą.

Dėstytojavimo veiklą Edita pradėjo nuo 2003 m. „Femina Bona“ mokymų centre, vėliau dėstė įmonėje „ISPADO“, 12 metų dirbo profesijos mokytoja mokykloje “Art of Beauty”.

Šalia pagrindinių darbų 2010 metais Edita įkūrė Masažo Meistriškumo Mokyklą, kurioje savo žinias ir įgūdžius tobulina masažo, kosmetologijos, SPA ir kineziterapijos specialistai iš viso pasaulio.

Edita Gečevska yra įvaldžiusi daugybę skirtingų veido bei kūno masažo technikų. INMASTER manualinės terapijos institute (Barselona) įgijo veido ir kūno CHIROMASAŽO Meistro diplomą, taip pat turi Ajurvedos 1 laipsnio meistro, Tailandiečių masažo, Shiatsu, Kamisimo Spa terapijos diplomus. Studijavo Bacho žiedų terapiją, garso terapiją, bioenergetiką, Reiki.

Lektorė nuolat kelia savo kvalifikaciją ir gilina žinias bei įgūdžius. Edita taip pat yra baigusi kūno psichoterapijos studijas International Academy of Humanitarian Technologies (Washington D.C). Veda individualius ir grupinius kūno terapijos sesijas, transformacinius žaidimus.

2021 m. pavasarį baigė WOW University Women of Wonder „Ateities įgūdžių“ kursą.

2021-2022 studijavo terapinių žaidimų kūrimo ir vedimo technologijas, Archetipų terapiją.

2023 m. mokėsi osteo-manualinės terapijos ir mobilizacijos technikų.


Kviečiame į praktinius manualinio tempimo technikos, atliekamos ant masažo stalo, mokymus. Tai masažuotojams sukurta masažo – mankštos technika, pagrįsta tailandietiško masažo ir manualinės terapijos elementais.

Ši technika puikiai tinka sportininkams, kuriems reikalingas greitas raumens atsistatymas ir elastingumas, bei nuolat didelį stresą ar chronišką nuovargį patiriantiems žmonėms, kuriems reikalingas gilesnis poveikis nervų sistemai ir bendras atsipalaidavimas.

Mokymai skirti norintiems išmokti derinti masažo ir raumenų ištempimo technikas, siekiant gilaus raumenų atpalaidavimo ir judesių laisvumo:
Masažuotojams;
Spa specialistams;
Kineziterapeutams;
Sporto treneriams;
Jogos praktikams;
Pirtininkams, praktikuojantiems masažą.

Mokymų programa:

Mokymų metu žingsnis po žingsnio išmoksite atlikti tempimus šiems raumenims / raumenų grupėms:
👉 Dubens raumenys: didysis sėdmens, kriaušinis, gilieji rotatoriai;
👉 Kojų nugarinės dalies raumenys: dvilypis blauzdos r., plekšninis r., gilieji nugariniai blauzdos r.; šlaunies nugarinė grupė (keturgalvis r., pusplėvinis ir pusgyslinis r;)
👉 Kvadratinis juosmens r.,
👉 Juosmens tiesiamieji r.;
👉 Trapecijos r., mentės mobilizavimas;
👉 Rotatorių manžetė;
👉 Krūtinės didysis ir mažasis r.;
👉 Pilvo įstrižiniai;
👉 Keturgalvis r.

Ši technika gali būti atliekama, kai klientas apsirengęs lengvais elastingais rūbais arba taikoma įprasto masažo metu. Atliekant šį masažą po pirties, pasiekiamas dar didesnis poveikis.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos