Laiko planavimo mokymai


Tipas: Vidiniai mokymai
Lygis: Visiems
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 1 d. (2 ak. val.)
Organizatorius: Vidinės kelionės

Kaina: 109€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Internetu

Derinama individuliai

Derinama individualiai

Vilniuje

Derinama individuliai

Suprasti, „kur dingsta laikas“, o gal tiksliau, kam renkamės jį skirti, yra labai svarbu. Mokymuose aptariame laiko audito svarbą, mokomės, kaip išskirti prioritetus, kalbame apie lūkesčius sau ir aplinkai, juos peržiūrime.- Kelių akademinių valandų seminaras, kur trumpai pristatomos įvairios laiko planavimo, prioritetų kėlimo technikos, kelios „taisyklės“, kurios gali padėti darbe. Šis įvadas skirtas susipažinti su technikomis, kurias vėliau taikant kasdienėje veikloje ugdomas įgūdis planuoti laiką.

Galimos mokymų formos:
- Tęstiniai mokymai gali būti kaip tik tai, ko reikia Jūsų komandai. Formuoti įgūdį vienam gali būti sudėtinga, dėl to darbas grupėje, dalinimasis savo bei mokymasis iš kitų patirties gali būti itin naudingi. Susitikimuose daug dėmesio skiriama praktinėms veikloms, dalyviams pageidaujant, tiesiogiai su darbine veikla susijusiems sunkumams aptarti.
- Dar viena mokymosi forma – individualūs susitikimai, kur aptariami iššūkiai ir galimybės ieškant atsakymų, kaip spręsti kylančius sunkumus planuojant laiką.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos