Kūrybinio įvaizdžio kūrimo vizažo ir grimo stovykla

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Kosmetologijos ir visažisto kursai » Kūrybinio įvaizdžio kūrimo vizažo ir grimo stovykla

Tipas: Kursai
Lygis: Pažengusiems
Trukmė: 8 d
Organizatorius: Grimo akademija, UAB

Kaina: 1200€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Vilniuje

Baigus šią programą suteikiamas bendras EPON backstage ir GRIMO AKADEMIJOS diplomas.

Stovykla, kurioje viskas įskaičiuota: kosmetika, plaukų formavimo priemonės, prietaisai, kūrybinės medžiagos bei modelis.

Kursų tema – šiuolaikinių mados tendencijų naudojimas, kuriant naujus įvaizdžius.

Kūrybinis makiažas – tai mados podiumai, populiariųjų žurnalų viršeliai, televizija, fotosesijos, renginiai ir visa, kas yra populiaru.

Stovykla trunka 4 savaites, per vieną savaitę būna 2 paskaitos.

PROGRAMOS TIKSLAS

Kvalifikacijos kėlimo makiažo ir grimo stovykla yra skirta tiems, kurie jau ragavo vizažo amato, tačiau norėtų pagilinti savo žinias tiek teoriškai, tiek praktiškai bei papildyti savo portfolio naujomis kūrybinio įvaizdžio nuotraukomis.

GALIMYBĖ ATLIKTI PRAKTIKĄ LRT TELEVIZIJOJE

Vienintelė GRIMO AKADEMIJA gali pasiūlyti savo studentams atlikti praktiką svarbiausiuose LRT televizijos projektuose, kino filmavimo aikštelėse, profesionaliose fotosesijose bei įvairiuose meno projektuose.

PROFESIONALŪS DĖSTYTOJAI

Aukščiausio lygio šalies profesionalų komanda. GRIMO AKADEMIJOS dėstytojai – geriausi savo srities specialistai šalyje, mokymų programas rengiantys besiremdami pasauline praktika.

NUOLAT ATNAUJINAMOS MOKYMŲ PROGRAMOS

Visos mūsų akademijos mokymo programos yra nuolat atnaujinamos, atsižvelgiant į naujausias tendencijas, žinias bei naujoves.

Mokymų programa:

1 diena – Renesanso atgimimas. Teorija ir demo. Dėstytojai Lukas Juodis ir Beatričė Daneliūtė.

2 diena – Profesionali fotosesija. Užduotis – per 4 val. sukurti pilną įvaizdį (kosmetikos, drabužių bei aksesuarų bazė suteikiama).

3 diena – 20-ieji „Gatsby” pagal mados podiumus ir naujas tendencijas. Teorija ir demo. Dėstytojai Lukas Juodis ir Elena Permogorskaya.

4 diena – Profesionali fotosesija. Užduotis – per 4 val. sukurti pilną įvaizdį (kosmetikos, drabužių bei aksesuarų bazė suteikiama).

5 diena – 60-ieji ir 80-ieji neišeina iš mados įvaizdžių. Teorija ir demo. Dėstytojai Lukas Juodis, Eglė Kojalienė ir Elena Permogorskaya.

6 diena – Profesionali fotosesija. Užduotis – per 4 val. sukurti pilną įvaizdį (kosmetikos, drabužių bei aksesuarų bazė suteikiama).

7 diena – Editorial įvaizdis, kaip sukurti įvaizdį pagal dizainerio charakterį. Teorija ir demo. Dėstytojai Lukas Juodis ir Alina Vaitkevičiūtė.

8 diena – Profesionali fotosesija. Užduotis – per 4 val. sukurti pilną įvaizdį (kosmetikos, drabužių bei aksesuarų bazė suteikiama).

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos