Krovinių kabinėtojo mokymas


Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 8
Organizatorius: Progarantas, MB

Kaina: 70€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

ykdome krovinių kabinėtojų (stropuotojų) saugos ir sveikatos mokymus ir atestavimą. Esant sėkmingam darbuotojo atestavimui yra išduodamas krovinių kabinėtojo pažymėjimas. Krovinių kabinėtojo pažymėjimas dar yra atvažįstamas kaip stropuotojų pažymėjimas, tai reiškia tą patį. Krovinių kabinėtojo pažymėjimas turbūt labiau yra vadinamas stropuotojo pažymėjimu. Iš esmės krovinių kabinėjimo ir stropavimo darbai yra tokie patys. Krovinių kabinėtojo (stropuotojo) pažymėjimo reikia, kai yra atliekami šie darbai:

Kėlimo kranų naudojimas;
Kėlimo įrangos naudojimas (stropai) ir kt.;
Kransijų, lopšių naudojimas;
Kitų įrenginių naudojimas, kai darbuotojui rankiniu būdu reikia prikabinti krovinį prie kėlimo įrangos;

Mokymų programa:

8 val. trukmės neformali saugos ir sveikatos mokymo programa.

Kėlimo įrenginiai, jų veikimas. Kranų klasifikavimas. Techniniai parametrai, sąlygos. Kėlimo galia ir siekis, krūvio momentas. Prietaisai ir įtaisai saugantys keliamuosius kranus. Šių įtaisų patikra bei jų reikšme saugiam darbui.
Krovinių kėlimo įranga: Galimi krovinio kabinimo būdai. Kabinimui naudojama įranga bei tara. Kabinimo įrangos parinkimo principai, krovinių kabinimo būdai. Krovinio kabinimo įrangos ir atskirų jos elementų vertinimo kriterijai. Brokavimo normos, pavojingumą nusakantys požymiai.
Saugus darbų atlikimas kėlimo įrenginiais: Signalizavimo tvarka. Signalų perdavimas rankų ženklais. Signalizavimas balsu. Krovinių ženklinimas, svorio nustatymas, kabinimo būdai. Reikalavimai krovinių sandėliavimui. Darbų atlikimas atvirose aikštelėse. Darbo ypatumai uždarose patalpose. Transporto priemonių krovos organizavimas. Statybose naudojami kroviniai, jų kabinimas.
Praktinis mokymas: Instruktavimo darbo vietoje išklausymas kaip: Nustatyti krovinio svorį, tinkamai užkabinti, signalizuoti, Reikiamai sandėliuoti. Taip pat kaip dirbti atviruose ir uždaruose aikštelėse.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos