Komandos renginiai vasarai!


Tipas: Seminarai, konferencijos
Lygis: visiems
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: lietuvių
Trukmė: 8 ak. val.
Organizatorius: Noriu personalo sprendimų grupė (Noriu darbo, UAB)

Kaina: 100€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Internetu

Lektoriai

Žygeivis, archeologas, baltų šventviečių tyrinėtojas ir knygų autorius prof. Vykintas Vaitkevičius. Archeologas jau nuo 1993 m. veda ekspedicijas Lietuvos kraštui, gyventojams, kultūrai ir baltų genčių paveldui pažinti, išsiaiškinti ir parodyti baltų kultūros pėdsakus kraštovaizdyje ir lietuviškoje pasaulėvokoje. Prof. Vykinto atradimai aprašyti daugelyje knygų ir straipsnių, naujausiais dalijasi paskaitose, žygiuose ir ekskursijose.

Už kompleksinius Lietuvos ir etninių lietuvių žemių tyrinėjimus 2011 m. jam paskirta dr. Jono Basanavičiaus premija.


Tai puikus pabuvimas ir pasivaikščiojimas gamtoje, vaizdingomis ir mažiau pažintomis vietomis, menančiomis istorinę praeitį.

Ją atskleis žygeivis, archeologas, baltų šventviečių tyrinėtojas ir knygų autorius prof. Vykintas Vaitkevičius. Archeologas jau nuo 1993 m. veda ekspedicijas Lietuvos kraštui, gyventojams, kultūrai ir baltų genčių paveldui pažinti, išsiaiškinti ir parodyti baltų kultūros pėdsakus kraštovaizdyje ir lietuviškoje pasaulėvokoje. Prof. Vykinto atradimai aprašyti daugelyje knygų ir straipsnių, naujausiais dalijasi paskaitose, žygiuose ir ekskursijose. Už kompleksinius Lietuvos ir etninių lietuvių žemių tyrinėjimus 2011 m. jam paskirta dr. Jono Basanavičiaus premija.

Mokymų programa:

Trukmė su pietumis apie 8 val., nužygiuojant 12-15 km.

Data – pagal Jūsų pageidavimą. Žygio pertraukos metu organizuojamas maitinimas vaizdingoje vietoje.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos