Kineziologinis teipavimas. Įvadas

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Kineziologinis teipavimas. Įvadas

Tipas: Kursai
Lygis: Visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Rusų kalba (galimas vertimas į lietuvių k.)
Trukmė: 1 d. (10 ak. val.)
Organizatorius: ISPADO akademija

Kaina: 135€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Kaune

Lektoriai

Fizioterapeutė – baigusi Tartu universitetą, turinti dėstytojo profesijos diplomą. Įgijusi medicininį išsilavinimą Talino visuomenės sveikatos mokykloje.

Nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose, konferencijose, kursuose. Švedijos mokykloje „Linnea Simskola” įgijus licenziją, kaip maudyklų ir jų tėvų plaukimo instruktorius.

Pagrindinės veiklos kryptys:

fizioterapija
reabilitacija
vaikų ir kūdikių masažas

Darbo patirtis

Nuo 1997 m., dirbo fizioterapeute, Talino vaikų slaugos ligoninės reabilitacijos skyriuje su mažais vaikais ir būsimomis motinomis. Yra skaičiusi paskaitas apie ergonomiką klinikos darbuotojams.

Per pastaruosius 6 metus dirba su mažais vaikais, su suaugusiaisiais, sportininkais, turinčiais įvairių potrauminių problemų. Įvairių metodų patirtis ir žinios leidžia pasirinkti individualias reabilitacijos programas. Be to, dėstytojų kvalifikacijos centre skaito paskaitas apie sporto mediciną.

Nuolatinė tarptautinių masažo čempionatų teisėja.


Teipavimo metodas naudojamas siekiant gydyti raumenis, sąnarių traumas, malšinti skausmą. Kineziologinis teipas buvo sukurtas remiantis žmogaus raumenų ir odos savybėmis japonų mokslininkų.

Kineziologinė juosta yra pripažintas metodas, kuris naudojamas tiek sporte, tiek reabilitacijoje ir ortopedijoje. Juostos naudojimas užtikrina gydymo efektą 24 val. per parą, kelių dienų laikotarpyje.

Seminaro metu gausite kinezioteipavimo teorinius pagrindus, sužinosite jo veikimo mechanizmą, indikacijas ir kontraindikacijas. Kinezio teipo uždėjimo ir nuėmimo taisykles, įvairias kombinacijas.

Praktinio mokymosi metu išmoksite teisingas teipų uždėjimo kryptis esant skausmui: galvos, kaklo, pečių juostos, rankų, liemens, kojų kelieno, bei pėdų srityse.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos