Įtampos šarvų atpalaidavimas

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Gydomieji masažai » Įtampos šarvų atpalaidavimas

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 1 d. (10 ak. val.)
Organizatorius: Masažo mokykla, MB

Kaina: 150€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-03-11

Vilniuje

Pirmadienį, 10-17 val., Studija „Gyvybės medis“, Gabijos g. 38-20, Vilnius

Lektoriai

Edita Gečevska Lietuvoje žinoma kaip veido ir kūno masažų mokytoja, Spa specialistė, technologė, konsultantė, Spa procedūrų ir ritualų kūrėja, kūno psichoterapijos, Bacho terapijos, garso terapijos specialistė, terapinių žaidimų praktikė.

Lektorė yra baigusi medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos studijų programą ir įgijusi grožio terapijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, taip pat įgijusi tarptautinį Cidesco SPA terapeuto diplomą, turi masažuotojo kvalifikaciją, kūno terapijos mokslų diplomą.

Dėstytojavimo veiklą Edita pradėjo nuo 2003 m. „Femina Bona“ mokymų centre, vėliau dėstė įmonėje „ISPADO“, 12 metų dirbo profesijos mokytoja mokykloje “Art of Beauty”.

Šalia pagrindinių darbų 2010 metais Edita įkūrė Masažo Meistriškumo Mokyklą, kurioje savo žinias ir įgūdžius tobulina masažo, kosmetologijos, SPA ir kineziterapijos specialistai iš viso pasaulio.

Edita Gečevska yra įvaldžiusi daugybę skirtingų veido bei kūno masažo technikų. INMASTER manualinės terapijos institute (Barselona) įgijo veido ir kūno CHIROMASAŽO Meistro diplomą, taip pat turi Ajurvedos 1 laipsnio meistro, Tailandiečių masažo, Shiatsu, Kamisimo Spa terapijos diplomus. Studijavo Bacho žiedų terapiją, garso terapiją, bioenergetiką, Reiki.

Lektorė nuolat kelia savo kvalifikaciją ir gilina žinias bei įgūdžius. Edita taip pat yra baigusi kūno psichoterapijos studijas International Academy of Humanitarian Technologies (Washington D.C). Veda individualius ir grupinius kūno terapijos sesijas, transformacinius žaidimus.

2021 m. pavasarį baigė WOW University Women of Wonder „Ateities įgūdžių“ kursą.

2021-2022 studijavo terapinių žaidimų kūrimo ir vedimo technologijas, Archetipų terapiją.

2023 m. mokėsi osteo-manualinės terapijos ir mobilizacijos technikų.


Kviečiame išmokti įtampos šarvų atpalaidavimo technikos.

„Įtampos šarvai“ – tai kūno terapijos terminas, žymintis totalią viso kūno ar jo didelio ploto įtampą, kai kūnas jaučiamas tarsi sustingęs į vientisą luitą, tarsi suakmenėjęs ir neįsileidžia gilyn, o bandymas atlikti gilius judesius sukelia didžiulį skausmą klientui, daro didelią žalą jo nervų sistemai, po masažo jis jaučiasi labiau išsekęs nei pailsėjęs. O iš specialisto atima daug energijos, jėgų ir žaloja jo pagrindinį darbo instrumentą – rankas.

Mokymų programa:

Įtampos šarvų nuėmimo technika yra geniali savo paprastumu. Paremta kūno biomechanikos principais, pasitelkdama giluminę raumenų ir kūno atmintį ji tausoja kliento nervų sistemą, nes yra atliekama praktiškai be skausmo, taupo specialisto jėgas, energiją ir laiką. Padeda giliai ir be skausmo atpalaiduoti dubenį ir įtampos grandis, einančias į kojas, pečių juostą ir kaklą. Mes tarsi išjudiname šarvus ir atpalaiduojame visų įtampų epicentrą dar prieš masažo pradžią net neatidengę kliento.

Mokymai skirti kūno masažo, spa specialistams, kineziterapeutams, šių specialybių studentams. Įtampos šarvų nuėmimo technika bus naudinga ir patyrusiems, ir pradedantiems specialistams, o ypatingai tiems, pas ką ateina giliųjų audinių, sportinio ar gydomojo masažų. Ją galima taikyti prieš viso kūno masažą, taip ir prieš dalinį – nugaros ar kojų masažus.

Mokymai vyks mažoje, iki 8 žmonių grupėje.
💸Kaina: 180 €. Taikoma nuolaida dalyvavusiems kituose Editos Gečevskos Masažo meistrų mokyklos mokymuose - 150 €.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos