fbpx

ĮTAIGI PRISISTATYMO KALBA – RAKTAS Į ASMENINĘ IR ĮMONĖS SĖKMĘ

Pradžia » Kursai » Viešo kalbėjimo kursai » ĮTAIGI PRISISTATYMO KALBA – RAKTAS Į ASMENINĘ IR ĮMONĖS SĖKMĘ

Gebėjimas bendrauti ir įtaigiai kalbėti nėra įgimtas – jis ugdomas visą gyvenimą. Šių mokymų metu daug dėmesio skirsime praktinių įgūdžių tobulinimui. Gausite minimalų kiekį „sausos“ teorijos ir maksimalų kiekį įvairių praktinių veiklų: mokysimės nugalėti auditorijos baimę, susidoroti su nerimu, prisiderinti prie klausytojų, sukurti tinkamą santykį su auditorija. Daug dėmesio skirsime kalbos turiniui – kaip nedaugžodžiaujant pasakyti esmę, kaip sudominti, nuo ko pradėti, kaip pristatyti produktą, paslaugą, įmonę.

N.B. Mokymų metu filmuosime individualius prisistatymus. Po mokymų kiekvienam dalyviui įteiksime šią filmuotą medžiagą kartu su profesionaliu komentaru apie stipriąsias ir tobulintinas viešojo kalbėjimo savybes.

Mokymai skirti įmonių vadovams, personalo vadovams, viduriniosios grandies, komandų vadovams, taip pat tiems, kurie nori išmokti įtaigiai pristatyti save, savo idėją ar savo atstovaujamą įmonę.


Mokymų programa:

Mokymų metu daug dėmesio skiriame mokymuisi per veiklą ir praktinėms užduotims, kurios padeda formuoti įgūdį įgytas žinias taikyti praktikoje ir taip užtikrina ilgalaikį rezultatą. Todėl mokymai organizuojami laikantis principo „minimalus kiekis teorijos ir maksimalus kiekis praktikos“ – užduočių, praktinių užsiėmimų.

Kaina: 115€

Tipas: Kursai
Lygis: none
Išduodamas mokymų baigimo pažymėjimas:
Finansuojami Užimtumo tarnybos:
Organizuojama kalbomis:
Trukmė: 8 akad. val.
Organizatorius: FITIN (Alfa idėjos ir technologijos, UAB)
Mokymų ir kursų temos


Kaina: 115€