Šie mokymai nebeorganizuojami, todėl rekomenduojame rinktis kitus mokymus šioje kategorijoje.

INTUITYVUS PIRTIES MASAŽAS

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » INTUITYVUS PIRTIES MASAŽAS

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Trukmė: 14 val.
Organizatorius: Pirties akademija, VšĮ

Kaina: 87€

Pirtyje ne tik vanojamės, bet ir kitaip lepiname ir puoselėjame kūną, stengdamiesi jį kuo labiau atpalaiduoti, suaktyvinti kraujotaką, paskatinti prakaitavimą. Viena iš efektyviausių papildomų technikų yra  masažas.

Kursas vedamas pagal gyd. Nikolajaus Lobanovo parengtą metodiką. Kurso metu visų pirma išmokstama giliai atsipalaiduoti ir pačiam pasiruošti masažo procedūrai. Yra labai svarbu, kad masažuotojo kūnas pats kuo laisviau praleistų energijas ir vibracijas – tik tada jis sugebės pajusti, kuriose vietose pas klientą audiniuose glūdi įtampa ir mokės ją išsklaidyti efektyviausiu būdu. Todėl prieš kiekvieną masažo užsiėmimą atliekama energetinė mankšta, atpalaiduojamieji pratimai.

Toliau mokoma pajusti žmogaus kūno paviršių, prisiderinti prie jo ritmo ir būsenos. Didžiausias dėmesys skiriamas ne sudėtingai technikai, o paprastiems baziniams kokybiško masažo principams: judesio išbaigtumui, pilnam rankų kontaktui, dėmesio sutelkimui.

 Įsisavinę bazinius įgūdžius – glostymą, trynimą, maigymą, vibraciją, mokiniai dirba su atskiromis kūno dalimis, reikalaujančiomis specifinių įgūdžių – plaštakomis, pėdomis, kaklu, galva. Pamažu išmokstama tinkamai elgtis su visu žmogaus kūnu, jo nebijoti, jį pamilti, sąmoningai pakeisti jo būseną.

Mokymų programa:

Artimiausi kursai Vilniuje 2011m. birželio mėn.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos