fbpx
Šie mokymai nebeorganizuojami, todėl rekomenduojame rinktis kitus mokymus šioje kategorijoje.

Individualūs anglų kalbos kursai

Pradžia » Kursai » Užsienio kalbos » Anglų kalbos kursai » Individualūs anglų kalbos kursai

Tipas: Kursai
Trukmė: 1 mėn. (8 ak. val.)
Organizatorius: Anglų kalbos namai, MB

Kaina: 200€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Pasirodo, individualius anglų kalbos kursus reiktų rinktis, jeigu sunkiai sekasi įsiminti naujus žodžius ar įsisavinti naują medžiagą. Arba labai spaudžia laikas. Kitu atveju daug naudingiau mokytis Anglų kalbos namų mažose keturių žmonių grupelėse. Įdomu kodėl? Nes Anglų kalbos namuose grupės kruopščiai sudaromos, visi dalyviai to paties anglų kalbos lygio. Kodėl taip geriau? Individualiuose kursuose bendraujama tik su mokytoju (visada esi tas, prasčiau šnekantis), o grupelėje galima išgirsti, kaip kalba kiti, pastebėti jų klaidas, pamatyti, kad ir kiti susiduria su panašiomis problemomis mokydamiesi. Be to, tai daug įdomiau.

Galiu pasirinkti bet kurią iš Anglų kalbos namų siūlomų programų (šnekamosios, bendrinės, verslo anglų kalbos) ir mokytis savu tempu.

O kokia kaina? Galiu rinktis vieną iš dviejų variantų:

1. Perku individualius kursus, moku už aštuonias pamokas ir jas visas turiu lankyti. Jeigu neatvykstu, pamoka laikoma įvykusia ir už ją reikia mokėti. Sąlygos griežtos, bet kaina tik 200 Eur/mėn, vadinasi, vienos pamokos (60 minučių) kaina – 25 Eur.
2. Perku individualias pamokos, kokį noriu kiekį per kokį noriu laiko tarpą. Jas galiu atšaukti ir, jeigu atšaukiu likus ne mažiau nei 24 val iki pamokos (nesiskaičiuoja savaitgaliai ir nedarbo dienos), už tą pamoką nereiks mokėti. Tada viena pamoka kainuoja 30 Eur.
Individualius kursus galiu lankyti darbo metu nuo 10.00 iki 16.30 val.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos