Gaisrinės saugos pažymėjimas – vadovui ir atsakingam

Pradžia » Kursai » Profesiniai kursai » Priešgaisrinė sauga » Gaisrinės saugos pažymėjimas – vadovui ir atsakingam

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė:
Organizatorius: Progarantas, MB

Kaina: 69€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Priešgaisrinės saugos pažymėjimas įmonės vadovui ar atsakingam asmeniu už gaisrinę saugą įmonėje pagal LR patvirtintą mokymo programą „įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovų ir atsakingų asmenų priešgaisrinės saugos mokymo programa”. Neformaliajam suaugusiųjų švietimui netaikomas PVM.

Tam, kad įgytumėte įmonės vadovo ar atsakingo už gaisrinę saugą priešgaisrinės saugos pažymėjimą yra privaloma baigti mokymus ir laikyti egzaminą. Vadovaujantis šios dienos įstatymais, reglamentuojančiais asmenų priešgaisrinės saugos mokymą ir atestavimą, mokymus ir atestavimus leidžiama organizuoti nuotoliniu būdu (virtualioje aplinkoje). Užsisakius šią paslaugą jums bus suteikta prieiga prie virtualios aplinkos gaisrinės saugos mokymo medžiagos ir mūsų gaisrinės saugos atestavimo testo. Išsprendus mūsų pateiktą gaisrinės saugos testą (paspaudus nuorodą ir interaktyviai atsakius į mūsų pateikto testo klausimus) jums bus išduotas priešgaisrinės saugos pažymėjimas. SVARBU: priešgaisrinės saugos pažymėjimas bus išduotas tik tuo atveju, jei patikrinus jūsų atestavimo gaisrinės saugos testą jis bus išlaikytas. Testo išlaikymui yra galima padaryti ne daugiau kaip 20% klaidų.

GAISRINĖS SAUGOS PAŽYMĖJIMO GALIOJIMO TERMINAS
Gaisrinės saugos įmonės vadovo ar atsakingo asmens neformalusis mokymas yra reglamentuotas LR teisės aktais. Atestavimo pažymėjimas yra neterminuotas, galiojantis visose įmonėse (nepriklausomai nuo įmonės dydžio ir veiklos). Užsisakius paslaugą ją paprastai įvykdome per 3 darbo dienas, esant skubesniam terminui prašome nurodyti prie pageidavimų užsakymo metu. Šis gaisrinės saugos pažymėjimas, vadovaujantis LR teisės aktais šiai dienai, yra neterminuotas. Pagal ankstesnį reglamentavimą pažymėjimo terminas būdavo 5 metai, turint senesnį nei 5 metų pažymėjimą rekomenduojame atsinaujinti, kadangi iš praktinės pusės inspektoriai teikia tokias rekomendacijas/nurodymus. Pageidavimus galite rašyti įdėjus į prekę į krepšelį ir paspaudus apmokėti prieš pat apmokėjimą.

Mokymų programa:
Įstatymų nustatyta 8 val. trukmės mokymo programa.

Gaisrų statistiniai duomenys šalyje. Pagrindinės gaisrų priežastys;Priešgaisrinės saugos pažymėjimas
Priešgaisrinę saugą reglamentuojantys teisės aktai (Bendrosios gaisrinės saugos taisyklės, priešgaisrinės saugos įstatymas ir kt.);
Priešgaisrinės saugos organizavimo įmonėje, įstaigoje, organizacijoje tvarka, bendrieji reikalavimai patalpoms;
Priešgaisrinė įranga;
Gaisrų gesinimo organizavimas. Darbuotojų veiksmai kilus gaisrui;
Objektų vadovų teisės ir pareigos priešgaisrinės saugos srityje. Atsakomybė už priešgaisrinę saugą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimus;
Praktiniai gaisrinės saugos mokymai: gaisrinės įrangos naudojimas, avarinių tarnybų pasitikimas ir kt.
Tai yra pagrindiniai mokymo programos aspektai, po mokymų ir atestavimo baigimo yra išduodamas priešgaisrinės saugos pažymėjimas.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos