fbpx

Front-end programavimo kursai

Pradžia » Kursai » IT kursai » Programavimo kursai » Front-end programavimo kursai

Tipas: Kursai
Lygis: Pradedantiesiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Anglų
Trukmė: 8 sav
Organizatorius: IT mokykla

Kaina: 149€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Nuotolinis (laikas derinamas asmeniškai)

Mūsų teikiamų Front-end programavimo kursų trukmė yra apie 8 savaitės, jie vyksta internetu. Kiekvieną savaitę susipažinsi su keliomis naujomis temomis ir atliksi susijusias užduotis. Tavo parašytą kodą peržiūrės ir įvertins profesionalus Front-end programuotojas, taip tavo kodas nuo pat pirmų dienų bus pačios aukščiausios kokybės. Norėdamas pasiekti geriausių rezultatų, kiekvieną savaitę turėtum skirti apie 10 valandų savo laiko.

Šių kursų metu tu išmoksi: pagrindinius teorinius programavimo principus bei praktines kodo rašymo subtilybes. Susipažinsi su svarbiausiais programuotojo įrankiais, darbo metodikomis ir patyrusių programuotojų darbo paslaptimis. Mes taip pat išmokysime tave, kaip tinkamai pasirašyti CV ir motyvacinį laišką, ko tikėtis pokalbio dėl darbo metu, kaip tinkamai atsakinėti į klausimus bei pristatyti save. Šias žinias privalu turėti kiekvienam ambicingam front-end programuotojui.

Mokymų programa:

1. Bazinis HTML ir CSS
Šioje pamokoje išmoksite bazinius HTML ir CSS elementus bei sukursite savo pirmąją svetainę. Čia taip pat bus gausu praktinių užduočių, kurios padės jums geriau įsiminti teoriją.

2. Javascript, jQuery ir Versijų kontrolė
Šioje pamokoje išmoksite daugybę naujų dalykų, kuriuos privalu žinoti kiekvienam front-end programuotojui. Susipažinsite su Javascript pagrindais bei pagrindinėmis jQuery funkcijomis. Išmoksite kurti CSS3 animacijas. Sužinosite, kaip naudotis versijų kontrolės sistema Git.

3. Responsive web design, Bootstrap ir Chrome developer tools
Ar norite sužinoti, kaip kuriamos svetainės, kurios prisitaiko prie visų ekranų dydžių? Ar norite išmokti valdyti Chrome programuotojo įrankius? Šioje pamokoje jūs išmoksite būtent tai.

4. Kaip rašyti švarų kodą, AJAX
Didžiausias skirtumas tarp mėgėjo ir profesionalaus programuotojo yra jo rašomo kodo kokybė. Šioje pamokoje išmoksite rašyti kodą, kaip profesionalas, bei kurti dinamines užklausas į serverius naudojant AJAX.

5. Design patterns ir Unit testing
Daug problemų programavime yra pasikartojančios, o "Programming patterns" tai laiko patikrinti sprendimai. Šioje pamokoje sužinosite, kaip jie veikia ir kaip teisingai juos pritaikyti. Taip pat išmoksite rašyti funkcinius kodo testus (Unit test).

6. Funkcinis programavimas su JS
Javascript programavimo kalboje teisingas funkcijų ir objektų suvokimas yra privalomas. Todėl šioje pamokoje mes panagrinėsime šias kalbos galimybes.

7. Javascript objektai, funkcijos ir paveldėjimas
Javascript programavimo kalboje geras funkcijų ir objektų suvokimas yra privalomas. Todėl šioje pamokoje mes panagrinėsime šias kalbos galimybes.

8. Agile ir SCRUM, kaip susikurti gerą CV ir kaip elgtis interviu metu
Šioje pamokoje sužinosite, kaip veikia Agile ir SCRUM projektai. Taip pat išmoksite, kaip elgtis pokalbio dėl darbo metu, bei kaip parašyti kokybišką CV.

9. Produktyvumas ir sėkmingos karjeros taisyklės
Šiais laikais vien techninių įgūdžių nepakanka, kad turėtum sėkmingą karjerą. Šioje pamokoje sužinosite apie keletą patikrintų būdų, kaip pagerinti savo ateities perspektyvas IT profesijoje.

10. Baigiamasis projektas
Programavimas geriausiai išmokstamas atliekant praktines užduotis. Baigiamoji užduotis privers Jus perlipti savo dabartinių programavimo žinių ribas!

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos