fbpx
Šie mokymai nebeorganizuojami, todėl rekomenduojame rinktis kitus mokymus šioje kategorijoje.

Fotografas – antrokas

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Fotografijos kursai » Fotografas – antrokas

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė:
Organizatorius: www.fotokursai.lt

Kaina: 59€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-02-22

Vilniuje

18h

2024-02-13

Kaune

18h

Lektoriai

Fotografiją įsimylėjau dar mokykloje. Svajojau tapti video dizaineriu, įstojau mokytis į Vilniaus Dailės Akademiją, fotografijos ir medijos meno specialybę. Labai mėgavausi studijomis, gaunamomis žiniomis ir sutiktais žmonėmis. Savo svajonę įgyvendinau iškart po pirmo studijų kurso. Dirbau su skirtingomis medijomis, prie skirtingų projektų, televizijos, kino, video reklamos gamybos, motion graphics, video montažo, fotografijų retušavimo, spaudos. Taip pat buvau reklamos studijos meno vadovas, turiu dizaino vadovo patirties. Patinka važinėti dviračiu, mechaninės klaviatūros, žaisti EVE online, susipažinti su žmonėmis, šypsotis ir juoktis. Ką veikiu dabar? Dirbu Vytauto Didžiojo ir Kauno Technologijos universitetuose, ten nagrinėju vizualinės komunikacijos, kūrybiškumo ir rinkodaros temas. Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą marketingo srityje susijusi su plastine chirurgija ir papildyta realybe. Tikiuosi, kad Tau foto kursų metu kils klausimų, sužinosi ir atrasi kažką naujo, įgysi dar daugiau drąsos ir gerai praleisi laiką! Nekantrauju su Tavimi susipažinti!


fotokursai.lt siūlo ne tik grožėtis kitų padarytomis nuostabiomis nuotraukomis, bet ir patiems išmokti puikiai fotografuoti. Fotografijos seminaras „Kompozicija ir spalvos“ orientuotas į kompozicijos ir spalvų panaudojimo mokymus.

Mokymų programa:

Seminaro metu detaliai susipažįstama su įvairiomis kompozicijos taisyklėmis, sužinoma, kaip teisingai išdėstyti objektus kadre, kuriuos taškus fokusuoti ir akcentuoti. Praktinio mokymo metu fotografuojama aplinka kurioje esame, fotografavimo metu turime užduotį – rasti aplinkoje visas kompozicijos taisykles. Išmokstama, kaip teisingai išnaudoti turimą aplinką ir objektus, panaudojant spalvas ir formas. Taip pat sužinoma, kaip rasti įdomiausius rakursus. Po kursų mokėsite teisingai dėlioti kompoziciją ir gebėsite lengvai išreikšti savo mintį bei idėją nuotraukoje.
Taip pat labai svarbus aspektas – tai spalvos, išsiaiškinsime begalę spalvų reikšmių, jų derinius, bei tai kaip spalvomis galima paveikti žiūrovą.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos