Dvasinis stuburo ištiesinimas

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Dvasinis stuburo ištiesinimas

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 2 ak. val.
Organizatorius: Orfeana, UAB

Kaina: Nemokamai

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Vilniuje

Derinama individualiai

Kaune

Dvasinio stuburo ištiesinimo seansai vyksta Vilniuje, Kaune ir Rokiškio raj. esančioje sodyboje Brazylija (patogu atvykti iš Panevėžio, Šiaulių, Rokiškio, Utenos).

Dvasinis stuburo ištiesinimas – kvantinis šuolis dvasiniame gydyme, sąmonės pakylėjimas į aukštesnę dimensiją. Tai visaapimantis procesas, kuris vyksta sielos, proto ir kūno lygmenyse.

​Daugelis žmonių kenčia dėl evoliucijos sąlygoto jų kreivo kūno, kaklo, skirtingo aukščio pečių, netolygioje padėtyje esančių menčių, pakrypusio ar pasisukusio stuburo, netaisyklingoje padėtyje esančių dubens kaulų ir skirtingo ilgio kojų. Skundžiasi nugaros ar sąnarių skausmais. Turi sveikatos negalavimų: širdies ritmo sutrikimus, virškinimo trakto problemas ir kitus. Dažnai patiria kasdieninį stresą, turi miego sutrikimus.

​Žmonės, turintys tokius ar panašius simptomus, gali tikėtis pagerėjimo. Net ir tradicinės medicinos išgydytiems žmonėms su įvairiausiais fiziniais ar dvasiniais simptomais buvo padėta išlaisvinant ir ištiesinant jų dvasinį stuburą.

Kas yra dvasinis stuburas ? Tai energetinis kanalas, kuris jungia dangaus ir žemės energijas. Jame yra išsidėstę 7 energetiniai informaciniai centrai dar vadinami čakromis. Jei susiformuoja energetiniai blokai, toje vietoje gali atsirasti užspaudimai, nugaros skausmai.

​Dvasinio ištiesinimo metu yra nuimami energetiniai blokai, išlyginama energijos tėkmė centriniame energetiniame kanale, aktyvuojamos savigydos jėgos ir Jūsų kūnas gali daryti savo paties išgijimo darbą. Metodo pagalba, kiek įmanoma, ištiesinamas stuburas, atsistato pečių ir menčių aukštis, klubų padėtis, suvienodėja kojų ilgis. Energija pereina per visą stuburą, kiekvieną slankstelį, organus ir sistemas. Pirmieji pokyčiai stebimi iš karto, sekantys gali vykti mėnesio laikotarpyje.
Tinkamas bet kokio amžiaus žmogui. Galima derinti su kitomis terapijomis kaip masažas, akupunktūra, kineziterapija. Šalutinių efektų nėra.
Atsižvelgiant į aplinkybes, seansai gali vykti ir nuotoliniu būdu. Tada atliekami 3 nuotoliniai seansai.
Pasibaigus karantinui, žmogus gali atvykti į gyvą seansą. Tai patogu gyventiems užsienyje ir šiuo metu negalintiems atvykti.
Patirkite patys dieviškosios tvarkos atstatymą per dvasinį ištiesinimą !

Italų mokslininkas Danielis Gulas aparatais įrodė, kad dvasinio ištiesinimo metu susiformuoja debesų pavidalo subtilioji energija, plintanti iš gydūno širdies ar iš rankų ir įeina į paciento kūną. Tai sūkurinės-torzinės bangos. Baigus procedūrą paciento aura tampa ryškesnė, harmoningesnė, pagausėja biofotonų skaičius.

Termografiniai tyrimai parodė, kad nugaros temperatūra pakyla 0,5-1 laipsniu. Gydymo momentu aukščiausi energijos virpesių dažniai užfiksuoti paciento širdies plote. Ir kiti moksliniai tyrimai rodė, kad teigiama energija išaugo, o neigiama sumažėjo.

Žmogus po ištiesinimo privalo gyventi kitaip, džiaugtis gyvenimu, puoselėti meilę. Jei jis nesikeis, vėl gali grįšti į buvusią būklę. "Jei padėsi pats sau, tuomet tau padės ir Dievas". Jurgis Brėdikis "Kitokiu žvilgsniu 2".

​Nuima energetinius blokus centriniame energetiniame kanale

Transformuoja neigiamas informacines energijas į teigiamas

Išslaisvina nuo įsisenėjusių vidinių blokų, programų

Išlygina energijos tekėjimą stubure ir visuose energetiniuose centruose

Gerina visų organų ir sistemų darbą

Harmonizuoja vidinę būseną

Seanso metu aktyvuojamos savigydos jėgos, gerinama organizmo funkcijų ir organų veikla, harmonizuojama vidinė būsena. Atstatoma ir tolygiai paskirstoma vidinė energetinė pusiausvyra. Gerėja dvasinė ir fizinė sveikata.

​ Seanso trukmė 1 -1,5 val. Gali vykti tiesioginiu arba nuotoliniu būdu, atsižvelgiant į situaciją, žmogaus buvimo vietą ir galimybes atvykti.

Dvasinis gydovas nėra tradicinės medicinos gydytojas. “Dvasinis ištiesinimas” yra išskirtinai dvasinis procesas ir tai nėra gydytojo darbas klasikine prasme.
Seansas neatstoja apsilankymo pas gydytoją ir nėra nustatomos jokios diagnozės. Nors “Dvasinis ištiesinimas” padarė tūkstančiams žmonių tikrus stebuklus, dvasinis gydovas negali duoti jokių pažadų išgydyti, kadangi savigydos jėgos kiekviename žmoguje veikia individualiai.

Kainos klausti individualiai.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos