Dirbančio su diizocianatais pažymėjimas

Pradžia » Kursai » Profesiniai kursai » Darbų saugos mokymai » Dirbančio su diizocianatais pažymėjimas

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė:
Organizatorius: Progarantas, MB

Kaina: 85€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Mokymai virtualioje aplinkoje: pateikiama visa reikiama mokymo medžiaga išmokti ir pasirengti egzaminui darbuotojui dirbančiam su diizocianatais pažymėjimui įgyti. Po sėkmingo egzamino išlaikymo (testo būdu) yra išduodamas pažymėjimas. Tiksli mokymo ir pažymėjimo programa: „Darbuotojo dirbančio su diizacionatais“ neformalusis mokymas. Neformaliajam suaugusiųjų švietimui netaikomas PVM.

Mokymų reikia daugiau nei vienam darbuotojui? Parašykite mums, didesniam kiekiui taikome nuolaidas.

Dirbančio su diizacionatais pažymėjimas ir jo gavimo paslaugos informacija
Tam, kad sėkmingai įgyti darbuotojo, dirbančio su diizacionatais pažymėjimą, pagal neformalią mokymo programą „Darbuotojo dirbančio su diizacionatais“ yra privaloma spręsti mūsų testą virtualioje aplinkoje. Tam, kad sėkmingai išlaikytumėte šį darbuotojo dirbančio su diizacionatais egzaminą jums reikia atsakyti į bent 75% egzamino testo klausimų. Neišlaikius egzamino yra galimas neribotas kiekis perlaikymų, kurie papildomai nieko nekainuoja.

Po sėkmingo testo išsprendimo jums bus išduotas darbuotojo dirbančio su diizacionatais darbų atlikimo saugos ir sveikatos neformalus mokymo pažymėjimas. Šiame puslapyje pateikiama saugos ir sveikatos neformalaus mokymo teorinė medžiaga, atmintinės ir kt., kuriuos įsigiję galėsite aiškiai ir suprantamai mokytis (su mūsų dėstytojo pagalba) ir pasirengti egzaminui.

Po apmokėjimo gausite mūsų sukurtą nuorodą, kurioje rasite visą reikiamą informaciją, teorinę padalomają mokymų medžiagą šiems mokymams atlikti. Atkreipkite dėmesį, jog šis pažymėjimas yra neformalus ir yra įrodymas, jog įgijote žinių kaip atlikti saugų darbą su diizocianatais.

Kada privalomas šis darbo su diizocianatais pažymėjimas?
Šis darbuotojo, dirbančio su diizocianatais pažymėjimas yra skirtas darbams įmonėse, atliekant darbo funkcijas ir dirbant darbus, atliekamus įmonėje, kai darbuotojas gali būti veikiamas diizocianato ar diizocianato turinčių medžiagų ir kt. Ši prievolė atsirado su LR Teisės aktų pakeitimais nuo 2023-05-01 dienos.

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos