„DeForma masterclass“. Pečių juostos meistriškumo seminaras

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » „DeForma masterclass“. Pečių juostos meistriškumo seminaras

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 1 d. (10 ak. val.)
Organizatorius: Masažo mokykla, MB

Kaina: 160€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-05-18

Vilniuje

Šeštadienį, 9:30-17 val., Studija „Gyvybės medis“, Gabijos g. 38-20, Vilnius

Lektoriai

Edita Gečevska Lietuvoje žinoma kaip veido ir kūno masažų mokytoja, Spa specialistė, technologė, konsultantė, Spa procedūrų ir ritualų kūrėja, kūno psichoterapijos, Bacho terapijos, garso terapijos specialistė, terapinių žaidimų praktikė.

Lektorė yra baigusi medicinos ir sveikatos studijų krypties kosmetologijos studijų programą ir įgijusi grožio terapijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, taip pat įgijusi tarptautinį Cidesco SPA terapeuto diplomą, turi masažuotojo kvalifikaciją, kūno terapijos mokslų diplomą.

Dėstytojavimo veiklą Edita pradėjo nuo 2003 m. „Femina Bona“ mokymų centre, vėliau dėstė įmonėje „ISPADO“, 12 metų dirbo profesijos mokytoja mokykloje “Art of Beauty”.

Šalia pagrindinių darbų 2010 metais Edita įkūrė Masažo Meistriškumo Mokyklą, kurioje savo žinias ir įgūdžius tobulina masažo, kosmetologijos, SPA ir kineziterapijos specialistai iš viso pasaulio.

Edita Gečevska yra įvaldžiusi daugybę skirtingų veido bei kūno masažo technikų. INMASTER manualinės terapijos institute (Barselona) įgijo veido ir kūno CHIROMASAŽO Meistro diplomą, taip pat turi Ajurvedos 1 laipsnio meistro, Tailandiečių masažo, Shiatsu, Kamisimo Spa terapijos diplomus. Studijavo Bacho žiedų terapiją, garso terapiją, bioenergetiką, Reiki.

Lektorė nuolat kelia savo kvalifikaciją ir gilina žinias bei įgūdžius. Edita taip pat yra baigusi kūno psichoterapijos studijas International Academy of Humanitarian Technologies (Washington D.C). Veda individualius ir grupinius kūno terapijos sesijas, transformacinius žaidimus.

2021 m. pavasarį baigė WOW University Women of Wonder „Ateities įgūdžių“ kursą.

2021-2022 studijavo terapinių žaidimų kūrimo ir vedimo technologijas, Archetipų terapiją.

2023 m. mokėsi osteo-manualinės terapijos ir mobilizacijos technikų.


Masažo meistrus kviečiame į vienos dienos mokymus. Jų metu išmoksite efektyviai atpalaiduoti įtampas pečių ir kaklo srityje, darbo su trigeriniais taškais technikų, kaklo lankstumą ir judesių amplitudę didinančių pratimų. Taip pat – technikų skirtų atpalaiduoti įtampas pakaušio, apatinio žandikaulio bei smilkinių srityje!

💸Kaina: 180 € (Kaina dalyvavusiems bent dvejuose Masažo meistriškumo mokyklos mokymuose ir masažo profesijos studentams -160 €)

Mokymų programa:

Išmoksite:

✨Raumenis ir fascijas atpalaiduojančių judesių.
✨Pečių juostos ir kaklo saugių tempimų bei lankstymų.
✨Kūno terapijos metodų darbui su pakaušio, apatinio žandikaulio, smilkinių srities įtampomis.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos