fbpx

Čakrų valymas ir balansavimas

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Čakrų valymas ir balansavimas

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 2 ak. val.
Organizatorius: Orfeana, UAB

Kaina: 85€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Vilniuje

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Šioje programoje susipažinsite su žmogaus energetine sistema, informaciniais energetiniais centrais ir jų savybėmis, poveikiu žmogaus sveikatai ir gerai psichologinei savijautai.

Kiekviena čakra turi savo spalvą, vibraciją, savybes. Yra susijusi su endokrinine liauka, tam tikrais organais ir sistemomis. Čakros yra išsidėsčiusios išilgai žmogaus energetiniame sušumna kanale, kuris eina per mūsų stuburą ir jungia dangų su žeme. Jei kuri čakra yra blokuota ar turi pažeidimų, energija harmoningai necirkuliuoja, žmogus pradės jausti tam tikrus energetinius, psichologinius ar fizinius sutrikimus. Taip pat gali pastebėti, kad trūksta pastoviai energijos, nesiklosto harmoningai santykiai, atsiranda finansinių problemų, sunkumų realizuojant savo talentus ir pašaukimą. Visa tai ir dar daugiau yra susiję su Jūsų informacine energetine sistema.

Dažniausiai pas žmogų dominuoja viena arba kelios čakros, o kitos veikia silpniau, t.y. mažiau aktyvios. Gyvybinė energija tekės iš stipresnės čakros į šalia esančias čakras, kurioms trūksta energijos. Todėl galima jausti, kad esate jau netoli rezultato, bet niekaip nepavyksta pasiekti, nes pritrūksta energijos.

Seminarus ves: Rūta Černiauskaitė – Ruta healing centre įkūrėja, Reiki meistrė-mokytoja, Karuna Reiki ir Aura-Soma® praktikė, dvasinio stuburo ištiesinimo specialistė, (pa)sąmonės transformacijos meistrė, dr. Psichoinformacinių technologijų.

Šis kursas yra ypatingas tuo, kad leidžia mums keliauti per sąmonės išmatavimus ir taip praplėsti savo sąmonę. Kodėl mes jaučiame, kad neturime energijos? Nes įsileidžiame daug neigiamos informacinės energijos į savo sistemą, kuri mus išsekina, nes turime ją nuolatos keisti į teigiamą.

Kur yra energija, nėra problemų. Kai energijos nėra - atsiranda problemos. Šis kursas suteiks Jums profesionalias žinias apie žmogaus informacinę energiją, padės energetiškai išsivalyti ir transformuoti pasąmonėje glūdinčius blokus. Ši programa labai turtinga tuo, nes apima daug metodų, kurių pagalba mes galime evoliucionuotis, sveikatintis ir kurti savo gražią ateitį.

Kaina: pilno kurso - 85 Eur
Ypatingas pasiūlymas: programos kaina – 65 Eur. Jūs galėsite dalyvauti seansuose kartu su šeimos nariais.
Individualus "Čakrų valymo ir balansavimo seansas" - 30 Eur.

Ypatingi pasiūlymai
Kursas "Čakrų valymas ir balansavimas" 11 online seminarų 65 Eur
Kursas "Čakrų valymas ir balansavimas" + čakrų kristalų rinkinys ( 7 kristalai ) 95 Eur
Kursas "Čakrų valymas ir balansavimas" + individualus nuotolinis "Čakrų balansavimo" seansas 90 Eur
Kursas "Čakrų valymas ir balansavimas" + čakrų balansavimo kortelės ir mini meditacijos 95 Eur
Kursas "Čakrų valymas ir balansavimas" + čakrų kristalų rinkinys + čakrų balansavimo kortelės ir mini meditacijos 120 Eur

Video: kokybiški įrašai. Galima perklausyti patogiu metu. Kuratoriaus pagalba.
Vieno seminaro trukmė 1-1,5val.

Mokymų programa:

Kiekvieno online seminaro metu dirbsime su kiekviena čakra atskirai, pradedant nuo mūsų šakninės Muladhara čakros ir kilsime aukštyn iki aštuntos čakros. Susitikimo metu valysime čakras nuo energetinių pažeidimų, transformuosime atitinkamas programas, atstatysime ir stiprinsime jų energiją.

Muladhara čakra - šakninė čakra
Svadhistana – seksualinės energijos čakra
Manipura – saulės rezginio čakra
Anahata – širdies čakra

Vishuddha – gerklės čakra
Ajna – trečios akies čakra
Sahasrara – karūnos čakra

Aštunta čakra - sielos žvaigždė. Meditacinis užsiėmimas „Vaivorykštė“ ir kvėpavimo praktika „Fleita“.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos