Balso valdymas ir lavinimas su roko vokalistu – kaip daryti įtaką parduodant, vadovaujant bei kalbant viešai.

Pradžia » Kursai » Pardavimai ir rinkodara » Pardavimų mokymai » Balso valdymas ir lavinimas su roko vokalistu – kaip daryti įtaką parduodant, vadovaujant bei kalbant viešai.

Tipas: Seminarai, konferencijos
Lygis: visiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: lietuvių
Trukmė: 7 ak. val.
Organizatorius: Noriu personalo sprendimų grupė (Noriu darbo, UAB)

Kaina: 148€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2024-06-03

Internetu

ZOOM

Lektoriai

Puikiai žinomas roko muzikos pasaulyje, roko grupės 'Thundertale' vienas įkūrėjų ir ilgamečių narių, vokalistas, gitaristas, dainų, muzikos autorius, jau virš 20 metų dirbantis Lietuvos muzikinėje scenoje bei perduodantis savo patirtį ne tik jauniesiems atlikėjams, bet ir visiems siekiantiems savo veikloje maksimaliai išnaudoti balso galią. Jonas taip pat yra roko operos „PRIESAIKA“ vienas bendraautorių ir atlikėjų. Šis projektas apjungė ir žinomus roko muzikantus, ir garsius operos solistus, režisierius, prodiuserius ir koncertuojama iki šiol. Su įvairiomis grupėmis teko sugroti begalėje koncertų ir festivalių Lietuvoje ir už jos ribų, jų tarpe ir: Wave Gothic Treffen XIII Vokietijoje, Metalshow.lv Latvijoje, Rock na Bagnie Lenkijoje, Seven Festival Lenkijoje, „šildyti“ Freedom Call JK Londone, bei lietuviškuose festivaliuose Pop Art XIII, Kilkim Žaibu, Roko Naktys, Antipops ir kiti. Su grupe „Thundertale“ dalyvauta TV laidose ir projektuose, 2010 m. TV3 projekte „Muzikos Čempionų Taurė“ laimėta pirmoji vieta, TV projektų finalistai „Lietuvos daina“, „Žvaigždžių duetai“ bei „Chorų karai“ (Plieninis Kauno choras). Su ansambliu „Lietuva“ parengta koncertine programa „Kilkim broliai sakalais“ apkeliavo visą Lietuvą.

2019 m. Jono pristatytas naujas sceninis vardas „PrajaPatii“ ir naujas kūrinys misterija „Vėjų šventyklos ruduo“. Su šia programa intensyviai koncertuojama.

Pažintis su balsu prasidėjo dar vaikystėje. Muzikos mokykla, muzikinės grupės suteikė daug patirties. Šiuolaikinės muzikos atlikimo bakalauras, įgytas Vakarų Londono universitete, tik užtvirtino pasirinktą kelią. 20 metų Lietuvos muzikinėje scenoje, vėliau daugiau nei 14 metų muzikinė – pedagoginė veikla, dvasiniai ieškojimai padėjo sukurti naują metodiką. Jos esmė dainavimo ir balso lavinimo teoriją taikyti realiame gyvenime kalbant ir dainuojant. Tai įgijo „Balso jogos“ pavadinimą, kurios užsiėmimus Jonas veda savo įkurtoje „PrajaPatii“ kūrybinėje studijoje.


Užsiėmimų tikslas – suteikti praktinių žinių ir įgūdžių, kaip valdyti ir lavinti balsą (kalbant), kūną paverčiant skambančiu instrumentu; Kaip tobulinti savo balsą kad jis galėtų daryti norimą poveikį, kaip įtaigiai kalbėti ir valdyti klausytojų, klientų, pavaldinių ar kolegų dėmesį, galiausiai ir su artimaisiais, šeimos nariais, sužinoti, kaip „gydyti“ balsu, keisti save ir savo aplinką.

Užsiėmimų metu dalinamasi neįtikėtinai svarbia patirtimi apie visapusišką balso lavinimą, pradedant nuo taisyklingo kvėpavimo, kūno atpalaidavimo, pirminio laisvo garso išgavimo, lavinant gebėjimą valdyti balsą stresinėse situacijose, kad ne balsas valdytų mus, o mes jį. Kaip išvengti balso drebėjimo, ar kaip jį pasodrinti? Kaip galima sąmoningai keisti savo balsą, kaip jį koreguoti pritaikant reikiamai situacijai? Be abejo tai ir baimių nugalėjimas tiek kalbant, tiek dainuojant.

Tikslinė grupė – vadovai, pardavimų, produkto vadybininkai, prezentacijas, derybas, susirinkimus vedantys darbuotojai, personalo specialistai, administracijos ir klientų aptarnavimo darbuotojai, lektoriai, renginių vedėjai ir visi darbuotojai, kuriems aktualus bendravimo efektyvumas darbinėje aplinkoje.

Mokymų kaina – 148 EUR ir PVM

Data – 2024 m., birželio 03 d., 7 ak. val., pradžia 10:00 val., nuotolinis ZOOM seminaras

Mokymų programa:

Prisistatymas. Mano patirtys susijusios su balsu;
Asmeninio ir viešo kalbėjimo skirtumai. Balso reikalingumas ir svarba;
Ar visada klausomės? Kodėl nesiklausoma? Išklausymo svarba pokalbio vedimui, santykių plėtimui. Problemos egocentrizmas, pašnekovo balso ypatybės, charizma;
Viešojo kalbėjimo problemos: netvirtumas, neįtaigumas, drebėjimas, įsitempimas, paaukštėjimas, baimės ir t.t Kaip pasiruošti ir įveikti kylančius sunkumus? Emocijų suvaldymas;
Nuotolinio darbo specifika. Kaip tinkamai pasiruošti darbo vietą (vaizdas, įranga, apšvietimas), patarimai kaip nuotolinį darbą daryti pilnavertiškai ir kokybiškai. Teisingi ir neteisingi elgesio modeliai, kylančios problemos ir jų sprendimas.
Pratimai, pavyzdžiai.

Pažink balso valdymą - pažinsi pašnekovą, pažinsi save. Galimybė sąmoningai valdyti, vesti pokalbį;
Susidraugavimas su savo balsu. Stebėkime kūno kalbą ir tik po to treniruokime garsą. Garsių žmonių kūno kalbos pavyzdžiai;
Apie disciplinos ir valios svarbą pokyčiams;
Balsas - muzikos instrumentas. Kūno fiziologija. Kvėpavimo aparatas. Kalbėjimo ir dainavimo aparatas. Rezonatoriai. Balso registrai;
Taisyklinga laikysena, jos įtaka garsui, balsui ir emocijoms. Laikysenos svarba pasitikėjimui įgyti. Pavyzdžiai.
Taisyklingas kvėpavimas, jo svarba kalboje, dainoje ir gyvenime.
Pavyzdžiai ir pratimai

Taisyklingo kvėpavimo nauda produktyviam darbui. Pertraukų svarba;
Laisvo garso išgavimas.
Pavyzdžiai ir pratimai

Balso tembro sąmoningas koregavimas, keitimas reikiamoje situacijoje.
Pavyzdžiai ir pratimai.

Balso garsumo, stiprumo sąmoningas valdymas. Balso pastatymas;
Balso ištvermingumas. Patarimai kaip ilgiau išsaugoti balsą. Kaip valdyti, kad mažiau pavargtų?
Balso atpalaidavimas ir išlaisvinimas. Balso higiena;
Garso spalvos: balso tono, aukštumo, kalbėjimo tempo skirtumai ir įtaka pokalbiui;
Problemos su kuriomis susiduriate. Klausimai, atsakymai;
Balso diagnostika. Kaip patobulinti, koreguoti? Kaip atpažinti ir spręsti kilusias balso problemas?

Seminaro dalyviams įteikiami sertifikatai.

Būtina išankstinė registracija - vietų skaičius ribotas!

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos