Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas – Krautuvo/Keltuvo

Pradžia » Kursai » Profesiniai kursai » Autokrautuvas ir kėlimo įrenginiai » Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas – Krautuvo/Keltuvo

Tipas: Kursai
Lygis: none
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 8
Organizatorius: Progarantas, MB

Kaina: 95€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Tam, kad sėkmingai įgyti autokrautuvo vairuotojo pažymėjimą, pagal neformalią saugos ir sveikatos mokymo programą „krovinių tvarkymas mechaniniais krautuvais ir keltuvais, išskyrus potencialiai pavojingus įrenginius“, toliau autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas, yra privaloma spręsti mūsų testą virtualioje aplinkoje (paspaudus nuorodą ir interaktyviai atsakius į mūsų pateikto testo klausimus). Tam, kad sėkmingai išsilaikytumėte šį autokrautuvo – keltuvo vairuotojo pažymėjimą jums reikia atsakyti į bent 75% egzamino testo klausimų. Neišlaikius egzamino yra galimas neribotas kiekis perlaikymų, kurie papildomai nieko nekainuoja. Po sėkmingo testo išsprendimo jums bus išduotas autokrautuvo vairuotojo saugos ir sveikatos neformalaus mokymo pažymėjimas. Šiame puslapyje pateikiama saugos ir sveikatos neformalaus mokymo teorinė medžiaga, atmintinės ir kt., kurios įsigiję galėsite aiškiai ir suprantamai mokytis (su mūsų dėstytojo pagalba) ir pasirengti šiam autokrautuvo/keltuvo vairuotojo saugos ir sveikatos egzaminui.

Po apmokėjimo gausite mūsų sukurtą nuorodą, kurioje rasite viso visą riekiamą informaciją, teorinę padalomają mokymų medžiagą šiems mokymams atlikti. Atkreipkite dėmesį, jog šis pažymėjimas yra neformalus ir yra įrodymas, jog įgijote žinių kaip atlikti saugų autokrautuvo ar keltuvo naudojimą įmonėje.

Su kokia įmonės technika dirbant galioja šis autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas?
Šis autokrautuvo – keltuvo vairuotojo saugos ir sveikatos neformalusis pažymėjimas yra skirtas darbams įmonėse, atliekant darbo funkcijas ir dirbant su visais autokrautuvais (dyzeliniai, benzininiai, dujiniai, elektriniai) ir keltuvais (hidrauliniai, žirkliniai ir kt.).

Mokymų programa:

krovinių tvarkymas mechaniniais krautuvais, išskyrus potencialiai pavojingus įrenginius;

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos