fbpx

Atsargų (prekių asortimento) valdymas

Pradžia » Kursai » Profesiniai kursai » Logistikos kursai » Atsargų (prekių asortimento) valdymas

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių
Trukmė: 1 d
Organizatorius: TOC sprendimai, UAB

Kaina: 349€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

2023-10-25

Vilniuje

Derinama individualiai

Nuotoliniai

E-mokymų video įrašas 7h, 290eur

Sumažėja atsargos sistemoje apie 50%, Išauga pardavimai apie 20%, Pagerėja atsargų apyvartumas apie 200%
Pagal TOC ir LEAN metodikas.
Kaip padidinti pardavimus užtikrinant, kad reikiamos atsargos ar prekės būtų reikiamoje vietoje reikiamu metu, tuo pačiu metu 2 kartus sumažinant atsargas ir nedidinant veiklos sąnaudų? Skaudžiausios atsargų valdymo problemos susijusios su netinkamo atsargų valdymo pasekmėmis: atsargų trūkumu arba jų pertekliumi. Pastaruoju atveju per didelis atsargų kiekis mažina bet kurios įmonės konkurencingumą, susiduriama su prekių nuvertėjimu, fiziniu ir moraliniu susidėvėjimu, galiausiai prekės galiojimo laiko pasibaigimu ir jos nurašymu. Tačiau kur kas skaudesni nors realybėje nejaučiami padariniai kyla dėl prekių trūkumo. Daugelis įmonių teigia neprarandą pardavimų, tačiau praktika rodo, jog prarasti pardavimai dėl prekių trūkumo sandėliuose vidutiniškai svyruoja nuo 10 iki 20 proc. visų įmonės pardavimų.

Iš chaoso teorijos gerai žinome, jog tikslių suvartojimo prognozių nebūna. Ir jokia programinė įranga nepateiks teisingų prognozių. Jei negalime nuspėti, kiek ir ko parduosime, galbūt galime prisitaikyti ir pakeisti būdą, kaip valdome atsargas? Ar galime pakeisti dabartinę situaciją: nepatikimus gamintojus ir tiekėjus, ilgą papildymo laiką ir nenuspėjamus pardavimus?

Mokymų dalyviai sužinos kaip: neturint tikslesnių prognozių sistemos, nemažinant maržų ir neinvestuojant į papildomą tiekimą bei nekeičiant ir nebandant išmokinti gamintojų, galima:

dirbti pagal daug tikslesnes prognozes
dirbti su ženkliai trumpesniu papildymo laikotarpiu
padidinti tiekėjo patikimumą

Lektorius Nerius Jasinavičius

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos