Atminties lavinimo seminaras

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Atminties lavinimo seminaras

Tipas: Vidiniai mokymai
Lygis: visiems
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 1 d. (6 ak. val.)
Organizatorius: Success.lt (Asociacija „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“)

Kaina: 80€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Vilniuje

Derinama individualiai

Šiauliuose

Praktikuojant mūsų seminare išmoktas genialiai paprastas ir efektyvias atminties lavinimo technikas, pagerės dėmesio koncentracija, greičiau ir efektyviau susikaupsite. Pagreitės jūsų sprendimų priėmimas ir bendras protinis pajėgumas. Labiau pasitikėsite savo mąstymu, nes būsite tikri, kad nepamiršote nė smulkiausios informacijos detalės. Mes jus išmokysime efektyviai įsiminti istorijos datas, įvairias formules ar eilėraščius; pagerinti naujos kalbos įsisavinimo įgūdžius ir be vargo kasdien išmokti dešimtis naujų žodžių. Įsiminti ne savaitei, mėnesiui, o visam likusiam gyvenimui.

Mokymų programa:

Norėtumėte lengvai prisiminti savo dienotvarkę, susitikimų datas ar paskaitų tvarkaraščius ir niekur nebevėluoti? Arba nuolat turėti galvoje reikiamų pirkinių sąrašą ir apsipirkti nesiblaškant po parduotuvę.

Ar ne saugiau būtų nešiotis galvoje visų savo banko kortelių PIN kodus, elektroninio pašto ir kitus prisijungimų duomenis?

Gal jums bus aktualiau išmokti įsiminti žmonių veidus, vardus, svarbius telefono numerius. jūsų nebekamuos įkyrus klausimas: „Kur aš jį mačiau?“ Nebereikės jaustis kaltam ir atsiprašinėti draugų ar artimųjų, kad pamiršote jų gimtadienius,  teisintis, jog buvote labai užsiėmęs.

Seminaro metu kiekvienas asmeniškai susikursite atminties žemėlapius, kurie tarnaus Jums visą gyvenimą, ir kiekvienas galėsite juos pritaikyti savo individualiems poreikiams.
 
Praktikuojant šias technikas metams bėgant jūsų atmintis išliks patikima, efektyvi ir darbinga.

Išmoksite pasiruošti pokalbiui dėl darbo, viešai kalbai ar pristatymui, sužinosite, kaip mokytis mintinai tostus, anekdotus ar citatas. Tai sumažins įtampą ir paliks gerą įspūdį kolegoms, darbdaviui, klientams, giminėms ar svečiams.

Kiek kartų teko grįžti namo tik todėl, jog susiruošę į kelionę palikote pasą ar kitus dokumentus. Kiek pirštinių, raktų ir skėčių esate palikę pas draugus, taksi automobilyje ar kavinėje.

Šios technikos taip pat lavina dešinįjį smegenų pusrutulį, atsakingą už jūsų fantaziją ir vaizduotę. Bendraudami būsite gerokai kūrybingesni ir išradingesni. Lavės fantazija ir humoro jausmas.
Atminties lavinimo technikos yra genialiai paprastos ir itin efektyvios. Pagal mūsų nuolat atliekamus testus 80 procentų žmonių po seminaro išmoksta įsiminti 3 ir daugiau kartų informacijos, daiktų, skaičių ir pan. Išmokę atminties lavinimo technikų ir skirdami joms po pora minučių kasdien, galiausiai išmoksite daugelį dalykų įsiminti savaime.

„Geniali atmintis“ – intensyvus, praktinis ir vienintelis tokio pobūdžio atminties lavinimo seminaras Lietuvoje. Seminaro dalyviai gauna visą darbui reikalingą medžiagą. Per užsiėmimus grupė daro daug pratimų, aiškinasi iškilusius klausimus ir kiekvienas aktyviai dalyvauja.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos