Šie mokymai nebeorganizuojami, todėl rekomenduojame rinktis kitus mokymus šioje kategorijoje.

Asmens duomenų apsaugos įgyvendinimas, dirbantiems su veiklos pažyma arba verslo liudijimu.

Pradžia » Kursai » Viešasis sektorius ir teisė » Biuro administravimo kursai » Asmens duomenų apsaugos įgyvendinimas, dirbantiems su veiklos pažyma arba verslo liudijimu.

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 4 ak. val.
Organizatorius: Klaipėdos apskaitos mokykla, UAB

Kaina: 60€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Asmens duomenų valdymo proceso teisinis reglamentavimas Lietuvoje. Kiek tai liečia fizinio asmens veiklą su pažyma ar verslo liudijimu?• Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas: reguliavimo pokyčiai. Kokius teisės taikymo iššūkius Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas nulėmė Lietuvoje. • Asmens duomenų valdytojas – fizinis asmuo vykdantis veiklą su pažyma ar verslo liudijimu kokios teisės bei pareigos?• Asmenų, kurių asmens duomenys valdomi teisės bei pareigos.• .Vaizdo stebėjimas vaizdo kameromis arba vaizdo registratoriumi, fotografavimas, pokalbio įrašymas reikalavimai, įrengimas, informavimas. Kada būtini sutikimai, o kada ne?• Darbuotojai, jų saugomi duomenys, atsakomybė, darbdavių teisės. • Atsakomybė už įstatymo normų nesilaikymą. Teismų praktika nagrinėjant asmens duomenų saugumo pažeidimus.• Kur apsirašyti ir kaip pasirengti asmens duomenų valdymo tvarką - politiką, darbuotojų asmens duomenų saugojimo tvarką, informacinių ir komunikacinių technologijų naudojimo bei darbuotojų stebėsenos ir kontrolės darbo vietoje tvarką. Kaip supažindinti, paskelbti.

Mokymų programa:

Jis netaikomas mirusių ar juridinių asmenų asmens duomenų tvarkymui.
Taisyklės netaikomos duomenims, kuriuos asmuo tvarko tik asmeniniais tikslais arba savo namuose vykdomos veiklos tikslais, su sąlyga, kad nėra jokio ryšio su profesine ar komercine veikla. Jeigu asmuo naudojasi asmens duomenimis ne asmeniniais tikslais, o, pavyzdžiui, socialinei, kultūrinei ar finansinei veiklai, privaloma laikytis asmens duomenų apsaugos teisės akto.

Kiek tai liečia fizinio asmens veiklą su pažyma ar verslo liudijimu aptarsime susitikimo metu.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos