Asmeninio efektyvumo akademija

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Asmeninio efektyvumo akademija

Tipas: Kursai
Lygis: none
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė:
Organizatorius: JCI Sostinė, Asociacija

Kaina: Nemokamai

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Įvardink savo laiko planavimo problemas sau ir mums, ir kartu jas išspręsime „Asmeninio efektyvumo akademijoje", kartu su profesionaliu lektoriumi – praktiku, trimis produktyviomis mokymo sesijomis, namų darbų užduotimis ir konkrečių įrankių taikymu jau pirmajame susitikime!
Dirbti aštriau. Drąsa. Prioritetai. Įrankiai. Užsiėmimuose daug dėmesio skirsime realioms situacijoms ir tam, kaip naudodami laiko planavimo principus bei įrankius galime subalansuoti savo veiklas: asmeninį gyvenimą, darbą, laisvalaikį, asmeninį tobulėjimą, socialinę ir kitas veiklas. Daug dėmesio skirsime eksperimentams, į kuriuos įsitrauks kiekvienas dalyvis.

Atrask savo laiką naujai. Kiekvieno užsiėmimo metu aptarsime dalyvių eksperimentavimo ir pokyčių rezultatus. Susipažinsime su laiko planavimo principais ir technikomis, kursime asmeninę įrankių, įpročių ir įgūdžių kolekcija.

AR ESI PAKANKAMAI RYŽTINGAS PASIEKTI NORIMUS REZULTATUS? UŽPILDYK REGISTRACIJOS ANKETĄ, PARODYK SAVO MOTYVACIJĄ IR LAUK ATSAKYMO, NES VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

Mokymų programa:
Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos