Anticeliulitinis masažas

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Masažo kursai » Estetiniai masažai » Anticeliulitinis masažas

Tipas: Kursai
Lygis: pradedantiesiems, pažengusiems
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių, Rusų
Trukmė: 2 d. (20 ak. val.)
Organizatorius: Jelena Pyškina

Kaina: 250€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Klaipėdoje

10-17

Lektoriai

Jelena Pyškina, diplomuota kosmetologė ir masažuotoja. Specializuojuosi veido masažuose ir veido valymo procedūrose. Sertifikuota 3-jų lygių KOBIDO meistrė. Tarptautinių masažo čempionatų dalyvė (įėjau į TOP 10).
Taip pat baigiau masažo mokymus: KOBIDO College (Tokyo, (JP)), Rūtos Stratkauskienės "Holistinis Aš" mokykloje (LT), " KOBIDO "Dangiškais diskais" mokymus, „ISPADO “masažo mokykloje (LT), KOBIDO masažo mokymus D. Gervienės "Japoniško terapinio veido masažo mokykloje" (LT), SMAS-lift masažo „ELENA ZEMSKOVA Massage School (RU).


Be kraujo tiekimo, anticeliulitinis masažas pagreitina limfos judėjimą, kuris yra pagrindinis susikaupusių riebalų „pašalinimas“. Taip pat verta prisiminti, kad žmogaus organizme riebalų ląstelių skaičius yra pastovus. Tačiau jų tūris gali padidėti arba mažėti, priklausomai nuo medžiagų apykaitos. Dėl mechaninio poveikio masažas gali sumažinti jų apimtį.
Mokymai daugiau orientuoti į turinčios patirtį masažo srityje: masažistams, kosmetikėms ir kosmetologams, kineziterapeutams.
Mokymo metu suteikiamos visos mokymams reikalingos priemonės, bei teorinė medžiaga.
Baigus mokymus išduodamas sertifikatas lietuvių/anglų/rusų kalbomis (pagal pageidavimą).
Po kurso jus turite pastovią grįžtamąją ryšį nuo manės, nes puikiai suprantu, kaip būna sunku, kai praktikos pradžioje kyla klausimai.
Mokymai nesuteikia masažuotojo profesijos ar kvalifikacijos. Taip pat mokymų valandos neskirtos licenzijos įsigijimui.

Mokymų programa:

Kojos, sėdmenys, pilvas
Masažo technika nuo celiulito skirta dirbti su poodiniais sluoksniais. Jo tikslas – optimizuoti limfos tekėjimą, pašalinti toksinus ir suskaidyti užsistovėjusius riebalų krešulius poodiniame audinyje. Be to, dėl pagerėjusios mikrocirkuliacijos pašalinamas skysčių perteklius, dėl kurio išnyksta edema ir sumažėja kūno tūris.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos