Anglų kalba A1-A2 lygiu pradedantiesiems

Pradžia » Kursai » Užsienio kalbos » Anglų kalbos kursai » Anglų kalba A1-A2 lygiu pradedantiesiems

Tipas: Kursai
Lygis: Pradedantysis
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 60 ak. val.
Organizatorius: Alfabet kalbų mokykla

Kaina: 500€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Internetu

Studentai įgyja pradedančiųjų (A1-A2) anglų kalbos lygio kompetenciją per klausymo, skaitymo, kalbėjimo ir rašymo kalbinės veiklos rūšis. Studijų turinį sudaro šios pagrindinės temos: anglų kalbos žodžių tvarka sakinyje; konstatuojamojo, klausiamojo, neigiamojo sakinių formavimas; įvadas į pagrindines kalbos dalis; leksiniai vienetai ir struktūros, vartojamos bendraujant kasdieninėmis temomis; anglų kalbos garsų, žodžių tarimo bei intonacijos ypatumai. Taikoma mišri studijų forma: darbas grupėse, diskusijos, tekstų analizė, interaktyvios užduotys, savarankiškas darbas praktiškai taikant teorinę medžiagą.
Įgyjamos ir tobulinamos kompetencijos
Bendrosios kompetencijos:
Raštingumo kompetencija
Daugiakalbystės kompetencija
Profesinės kompetencijos:
Perteikti ir suprasti informaciją apie šeimą ir kasdienį gyvenimą.
Susipažinti ir prisistatyti.
Sudaryti taisyklingus sakinius ir klausimus.

Mokymų programa:

Pasisveikinimas ir atsisveikinimas. Prisistatymas ir susipažinimas. Laikas. Paros laikas. Savaitės dienos. Metai. Išmokti susipažinti bei prisistatyti. Susipažinti su paros, savaitės ir metų laikais.
Žodžių tvarka sakiniuose. Paprastieji ir eigos esamieji laikai. Klausimų sudarymas, klausiamieji žodeliai. Dažnumo prieveiksmiai. Pagrindiniai artikelių vartojimo atvejai. Modalinis veiksmažodis can/can‘t. Taisyklingų sakinių sudarymas. Žodžių tvarka angliškuose sakiniuose. Išmokti įvairias gramatines konstrukcijas. Išmokti sudaryti klausimus.
Šeima ir kasdieninis gyvenimas. Profesija ir darbas. Maistas ir tradiciniai patiekalai. Laisvalaikis ir pomėgiai. Transportas. Gebėti perteikti ir suprasti informaciją apie šeimą ir kasdieninį gyvenimą, profesiją ir darbą, laisvalaikį ir pomėgius. Susipažinti su paprastomis gramatinėmis konstrukcijomis bei išplėstį žodyną.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos