fbpx
Šie mokymai nebeorganizuojami, todėl rekomenduojame rinktis kitus mokymus šioje kategorijoje.

Allen Carr’s Easyway

Pradžia » Kursai » Asmeninis tobulėjimas » Allen Carr’s Easyway

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Baigimo pažymėjimas: Nėra
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Trukmė: 5
Organizatorius: Allen Carr's centras (veiklos nebevykdo)

Kaina: Nemokamai

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Nuotoliniai

Vienintelis būdas būti laimingu nerūkančiuoju – neturėti jokio potraukio rūkyti.


Allen Carr’s Easyway siūlomas metodas iki šiol yra vienintelis, kuris suteikia galimybę atsikratyti poreikio bei noro rūkyti visam laikui, nereikalaudamas valios pastangų ir jėgų kovoti su savimi. Procesas yra lengvas dėl to, kad yra paprastas ir prieinamas visiems norintiems, įkvepiantis ir smagus. Naudojantis šiuo metodu nekonfliktuojama nei su savimi, nei su aplinkiniais.

 

Pirmiausia šis metodas padeda susidaryti teisingą požiūrį į rūkymą, o vėliau, vadovaujantis paprastais nurodymais, pasiekti norimą rezultatą. Unikalu, kad fizinės atpratimo nuo nikotino kančios tuomet yra praktiškai nepastebimos!

 

Metodas veikia priešingai “valios” metodui. Mes nesikoncentruojame į priežastis, dėl kurių rūkantysis turėtų nerūkyti: pinigai, pavojus sveikatai, priklausomybė, gėda ir t. t. Rūkaliai jas ir patys kuo puikiausiai žino. Mes susitelkiame ties tuo, kodėl jie ir toliau rūko nepaisydami įvairių nepatogumų.

 

Rūkalius prikaustytus laiko ne kas kita, o baimė. Baimė, kad be cigarečių jie nebegalės mėgautis gyvenimu ir laisvalaikiu, kovoti su stresu, susikaupti ar atsipalaiduoti. Baimė, kad norėdami išsilaisvinti jie turės išgyventi sunkų ir varginantį periodą, kad nikotino poreikis niekuomet visiškai nepranyks ir be cigarečių jie nuolatos jausis varganai!

 

Easyway metodo pagalba rūkaliai atsikrato priklausomybės nesijausdami prislėgti, tačiau su dideliu pasimėgavimu ir džiaugsmu, kad pagaliau pasiekė tai, apie ką taip seniai svajojo….

tapo laisvi!

 

 

 

 

Alleno Carr’s Easyway metodika yra tokia efektyvi, kad privatiems klientams mielai suteikiame pinigų gražinimo garantiją. Alenas Karas sukūrė metodą, padedantį žmonėms mesti rūkyti 1983 metais. Nuo tada organizacija paplito pasaulyje ir dabar jau dirba daugiau nei 50 šalių. Alenas Karas daugumoje šalių pripažintas, kaip geriausias ekspertas metimo rūkyti srityje ir tokia reputacija buvo užtarnauta paprasčiausiai dėl to, kad metodas veikia.

Kiek mums žinoma, esame vienintelė organizacija, kuri siūlo pinigų grąžinimo garantiją, jei nepavyksta padėti mesti rūkyti. Tai įmanoma, nes Allen Carr’s Easyway metodo sėkmės lygis yra virš 90%, atsižvelgiant į pinigų grąžinimo garantiją.

Jei nuoširdžiai norite mesti rūkyti, mes padėsime ne tik tai padaryti, bet ir padaryti tai palyginti lengvai. Jei seksite instrukcijas, Jūs ne tik tapsite nerūkančiu, bet ir pastebėsite, kad metimo simptomai bus beveik nepastebimi ir neskausmingi. Ir, žinoma, svarbiausia - Jūs visai nepasiilgsite rūkymo. Daugumai rūkančių pakanka tik vienos sesijos, kad tapti laimingais nerūkančiais. Tačiau tam tikrais atvejais, reikalinga daugiau nei viena sesija. Papildomos dvi sesijos nieko nekainuoja.

Mokymų programa:

Vienintelis būdas būti laimingu nerūkančiuoju – neturėti jokio potraukio rūkyti.
Allen Carr’s Easyway siūlomas metodas iki šiol yra vienintelis, kuris suteikia galimybę atsikratyti poreikio bei noro rūkyti visam laikui, nereikalaudamas valios pastangų ir jėgų kovoti su savimi. Procesas yra lengvas dėl to, kad yra paprastas ir prieinamas visiems norintiems, įkvepiantis ir smagus. Naudojantis šiuo metodu nekonfliktuojama nei su savimi, nei su aplinkiniais.   Pirmiausia šis metodas padeda susidaryti teisingą požiūrį į rūkymą, o vėliau, vadovaujantis paprastais nurodymais, pasiekti norimą rezultatą. Unikalu, kad fizinės atpratimo nuo nikotino kančios tuomet yra praktiškai nepastebimos!   Metodas veikia priešingai “valios” metodui. Mes nesikoncentruojame į priežastis, dėl kurių rūkantysis turėtų nerūkyti: pinigai, pavojus sveikatai, priklausomybė, gėda ir t. t. Rūkaliai jas ir patys kuo puikiausiai žino. Mes susitelkiame ties tuo, kodėl jie ir toliau rūko nepaisydami įvairių nepatogumų.   Rūkalius prikaustytus laiko ne kas kita, o baimė. Baimė, kad be cigarečių jie nebegalės mėgautis gyvenimu ir laisvalaikiu, kovoti su stresu, susikaupti ar atsipalaiduoti. Baimė, kad norėdami išsilaisvinti jie turės išgyventi sunkų ir varginantį periodą, kad nikotino poreikis niekuomet visiškai nepranyks ir be cigarečių jie nuolatos jausis varganai!   Easyway metodo pagalba rūkaliai atsikrato priklausomybės nesijausdami prislėgti, tačiau su dideliu pasimėgavimu ir džiaugsmu, kad pagaliau pasiekė tai, apie ką taip seniai svajojo…. …tapo laisvi!         Alleno Carr’s Easyway metodika yra tokia efektyvi, kad privatiems klientams mielai suteikiame pinigų gražinimo garantiją. Alenas Karas sukūrė metodą, padedantį žmonėms mesti rūkyti 1983 metais. Nuo tada organizacija paplito pasaulyje ir dabar jau dirba daugiau nei 50 šalių. Alenas Karas daugumoje šalių pripažintas, kaip geriausias ekspertas metimo rūkyti srityje ir tokia reputacija buvo užtarnauta paprasčiausiai dėl to, kad metodas veikia. Kiek mums žinoma, esame vienintelė organizacija, kuri siūlo pinigų grąžinimo garantiją, jei nepavyksta padėti mesti rūkyti. Tai įmanoma, nes Allen Carr’s Easyway metodo sėkmės lygis yra virš 90%, atsižvelgiant į pinigų grąžinimo garantiją. Jei nuoširdžiai norite mesti rūkyti, mes padėsime ne tik tai padaryti, bet ir padaryti tai palyginti lengvai. Jei seksite instrukcijas, Jūs ne tik tapsite nerūkančiu, bet ir pastebėsite, kad metimo simptomai bus beveik nepastebimi ir neskausmingi. Ir, žinoma, svarbiausia - Jūs visai nepasiilgsite rūkymo. Daugumai rūkančių pakanka tik vienos sesijos, kad tapti laimingais nerūkančiais. Tačiau tam tikrais atvejais, reikalinga daugiau nei viena sesija. Papildomos dvi sesijos nieko nekainuoja.

Atsiliepimai:
Kolkas nėra jokių atsiliepimų apie šį kursą.
Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos