fbpx

A1 ir A kategorijų motociklų vairavimo kursai

Pradžia » Kursai » Vairavimo kursai » A kategorija » A1 ir A kategorijų motociklų vairavimo kursai

Vairavimo teorijos kursas PYYP mokykloje trunka 6 savaites. Kursą sudaro dvidešimt pamokų po dvi akademines valandas, iš viso 40 akademinių valandų. Vairavimo mokymų kurso pabaigoje į mokyklą atvykęs gydytojas išdėsto privalomąjį sveikatos žinių (primosios pagalbos) kursą ir išduoda jo baigimo pažymėjimą.

Vairavimo praktikos mokymai pradedami pristačius medicininę pažymą ir susipažinus su teorine medžiaga. Praktikos mokymų kursas baigiamas kartu su teorijos mokymais. Mokymo programos „eksternas“ mokiniai vairuoti aikštelėje ir gatvėse pradeda po to, kai eksternu išlaiko vairavimo teorijos egzaminą „Regitroje“.

Instruktorius A1 ir A kategorijos mokymus paprastai pradeda vairavimo aikštelėje. Kai mokinys būna pasirengęs dalyvauti eisme, išvažiuojama į gatves. Instruktorius automobiliu važiuoja mokiniui iš paskos ir nurodymus perduoda radijo ryšiu – taip užtikrinamas saugumas ir geresni mokymo rezultatai.

A1 kategorijos mokiniai mūsų mokykloje praktikuojasi motociklu „Yamaha YBR 125“, A ketegorijos mokiniai - „Yamaha FZ-N6“. Tokie patys modeliai naudojami ir „Regitroje“, todėl egzamino metu būsite pripratęs prie motociklo ir jausitės tvirčiau.

Iš viso PYYP mokloje siūlome 4 skirtingus poreikius atitinkančias mokymo programas, su jomis galite išsamiau susipažinti mokyklos tinklalapyje www.pyyp.lt.


Mokymų programa:
Kaina: 229€

Tipas: Kursai
Lygis: visiems
Išduodamas mokymų baigimo pažymėjimas:
Finansuojami Užimtumo tarnybos:
Organizuojama kalbomis:
Trukmė: 6 sav.
Organizatorius: Pyyp, UAB
Mokymų ir kursų temos


Kaina: 229€