3 savaičių trukmės „Stilingos letenėlės“ kirpėjų kursai

Pradžia » Kursai » Grožis ir menas » Šunų kirpimo kursai » 3 savaičių trukmės „Stilingos letenėlės“ kirpėjų kursai

Tipas: Kursai
Baigimo pažymėjimas: Išduodamas
Užimtumo tarnyba: Nefinansuoja
Kalba: Lietuvių (mokytoja taip pat turi galimybę kalbėti rusiškai)
Trukmė: 3 sav. (100 ak. val.)
Organizatorius: Pawsitive, UAB (stilingaletenele.lt)

Kaina: 1800€

Data

Miestas

Laikas, vieta, komentaras

Derinama individualiai

Vilniuje

Taikos g. 104, Vilnius

Teorinės groomingo pamokos: teorinio kurso metu sužinosi apie kačių ir šunų anatomiją, probleminio kailio priežiūrą ir odos ligas, augintinių psichologiją bei kaip dirbti su jautriais ir stresą patiriančiais šunimis. Taip pat bus suteikiamos teorinės žinios, apie tinkamą skirtingų veislių šunų ir kačių kailio priežiūrą, skirtingo modelio kirpimus, augintinių priežiūros priemones bei kita svarbi informacija.

Praktiniai groomingo užsiėmimai: norint užsitikrinti sėkmingą veiklos pradžią, kursų metu neužtenka tik įsidėmėti skirtingų veislių kirpimo „brėžinius“, bet ne mažiau svarbu ir juos išmokti taikyti praktiškai. Kiekviena „Stilingos letenėlės“ kirpėjų kursų diena yra prasmingai išnaudojama dalyviams suteikiant realias galimybes praktikuotis su modeliais.

Išsamiau apie kursus:

Kursų trukmė – 3 savaitės
Tvarkaraštis: kursai vyksta pirmadieniais – penktadieniais nuo 10:00 iki 15:00 val. Kursų dalyviams sudaromos galimybės pradėti bei likti ilgiau, stebėti kitas profesionalias meistres, domėtis, užduoti klausimus, joms padėti
Adresas: Taikos g. 104, Vilnius, šunų grožio studija „Stilinga Letenėlė“

Mokymų programa:

Kursai vyksta pirmadieniais – penktadieniais nuo 10:00 iki 15:00 val. Kursų dalyviams sudaromos galimybės pradėti bei likti ilgiau, stebėti kitas profesionalias meistres, domėtis, užduoti klausimus, joms padėti.

I-oji kursų diena: susipažinimas, poreikių išgryninimas, susipažinimas su darbo aplinka, įrankiais, darbo pobūdžiu;
II-oji kursų diena: parodinis mokytojos kirpimas;

Nuo III-iosios kursų dienos mokiniai kas dieną atlieka realią praktiką su skirtingų veislių šuniukais ir juos kerpa.

Atsiliepimai:

Nuvylė, 2024-03-25

Kursų aprašymas neatitinka realybės, kursų metu nesužinojau beveik nieko apie ką rašoma. Iš pradžių susidariau įspūdį kad kursai bus intensyvūs, išsamūs ir sistemingi, tačiau to net nepavadinčiau kursais, nes beveik visą laiką dirbau viena kaip moku, ką ir taip namie su youtube galiu padaryti. Praktikuotis sąlygos tikrai buvo sudarytos, tačiau neapsakomai trūko teorijos ir nuoširdesnio dėmesio mokiniui, turint omenyje kursų kainą.


Parašykite atsiliepimą:

    Mokymų ir kursų temos