Kursai L3 „Tarptautinė finansų apskaita“ (IAAP/IAB) UK

Tarptautinės finansų apskaitos specialistas BUHALTERIS PROFESIONALAS Kursai L3 „Tarptautinė finansų apskaita“ (IAAP/IAB) (Diploma in Accounting and Advanced Book-Keeping) (UK)

Vieta: Internetu

Data: 2024-09-14

Trukmė: 3 mėn. (145 ak. val.)

Kaina: 1660€

Buhalterio kursai – tai mokymo programos, skirtos tiek pradedantiesiems, tiek jau dirbantiems specialistams, norintiems gilinti savo žinias buhalterijos ir finansų srityse. Šie kursai yra labai svarbūs norintiems įgyti arba patobulinti buhalterinės apskaitos, finansų valdymo, mokesčių skaičiavimo bei ataskaitų rengimo įgūdžius.

Pagrindiniai kursų moduliai dažniausiai apima:

  1. Pagrindinės buhalterijos principai: Čia dalyviai išmoksta pagrindinių buhalterijos teorijų ir principų, tokių kaip dvejybinė apskaita, finansinių ataskaitų rengimas, ir turtas bei įsipareigojimai.
  2. Mokesčių apskaita: Supratimas apie įvairių rūšių mokesčius, jų skaičiavimą ir deklaravimą, taip pat svarbūs aspektai susiję su mokesčių planavimu ir valdymu.
  3. Finansinė analizė ir planavimas: Mokoma, kaip analizuoti finansines ataskaitas, planuoti biudžetus ir vertinti įmonės finansinę būklę.
  4. Auditas ir vidinė kontrolė: Įgūdžiai, susiję su finansų auditu, rizikos valdymu ir vidaus kontrolės sistemų įgyvendinimu.
  5. Programinė įranga buhalterijai: Daugelis kursų apima mokymus, kaip naudotis populiariomis buhalterinės apskaitos programomis ir įrankiais, pvz., “Rivilė”, “SAP” arba “Microsoft Navision”.

Šie kursai taip pat gali būti pritaikyti pagal konkrečius poreikius, pvz., orientuoti į smulkųjį verslą, tarptautinę apskaitą ar specifines industrijas. Baigus kursus, dalyviai dažnai gauna sertifikatus ar kvalifikacijas, kurie padeda kelti jų profesionalumą ir konkurencingumą darbo rinkoje. Buhalterijos ir apskaitos kursai yra puikus pasirinkimas norintiems įgyti tvirtą finansinį pagrindą ir sėkmingai dirbti šioje srityje.Mokymų ir kursų temos