fbpx

SalesUP (Verslo Vadovas, MB)


Adresas: Europos pr. 50, Kaunas
Telefono numeris: +37061425062
Tinklapis: http://www.salesup.lt
El. paštas: Pateikti užklausą

Aprašymas

Mokymų temos:  

  • Komunikacija - vidinė ir išorinė komunikacija, manipuliacija, įtakos darymo būdai, pasirinkimas be pasirinkimo, aktyvus klausymasis, klausimų formavimas, dialogo tikslingumas, pasitikėjimo kūrimas, probleminių situacijų sprendimai.  
  • Pardavimai - kaip perka klientas?, šalti skambučiai, derybos, NLP, poreikių identifikavimas, kryptingas klausinėjimas, įtakos darymas, manipuliacijos, pardavimo procesai. 
  • Klientų aptarnavimas - kliento identifikavimas, klientų tipai, santykio užmezgimas, poreikių išsiaiškinimas, konfliktinės situacijos, streso valdymas, įtaigus produkto/paslaugos pristatymas, poreikio formavimas papildomoms prekėms. 
  • Turinio formavimas - Turinio svarba ir jo veikimo principai, veiksmingos žinutės kūrimas ir integravimas, tikslinės auditorijos identifikavimas, efektyviausių kanalų segmentavimas ir naudojimas, gero/blogo turinio case study, vaizdinio turinio nauda ir naudojimas. 
  • Vadovavimas - darbų planavimas ir organizavimas, tikslų nustatymas ir valdymas, žmogiškųjų išteklių valdymas, komandos motyvavimas, procesų nustatymas ir valdymas, veiklos vertinimas ir optimizavimas. Pranešimas pardavimų formulėje 2017: https://www.youtube.com/watch?v=OSgY4o6km3w&t  

Pranešimas pardavimų formulėje 2018: https://www.youtube.com/watch?v=qus6Ws2nuOE  

Pranešimas HR konferencijoje 2018: https://www.youtube.com/watch?v=xWvoCTrtc8Q&t  

Kartu su „Verslo žiniomis“ ir „KTU“ pardavimų vadovų mokymų programos „Sales Business School“ dalyvių atsiliepimai: https://www.youtube.com/watch?v=mAiZlbFVuck&feature=youtu.be 
 www.salesup.lt

Kursų temos


Visi šio organizatoriaus kursai:


Atsiliepimai


Čia bus atsiliepimai apie mokymų organizatorių arba jo organizauojamus kursus.